Bon Jovi w Warszawie – 12 Lipca 2019

BON JOVI powraca na trasę koncertową po 6 latach przerwy i wystąpi po raz pierwszy w Warszawie.

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR
 Jeden z najlepszych zespołów na świecie opanuje PGE Narodowy 12 lipca 2019 r.

Tysiące wyprzedanych koncertów dają pewność, że – Bon Jovi = One Wild Night.


Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi ogłasza powrót do Polski, w ramach najbardziej prestiżowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile oraz Japonii i Australli. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne ogromne wydarzenie w historii kapeli.

Bon Jovi zagra pierwszy w historii koncert w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, który może pomieścić 50 000 osób.

“Ogromne koncerty, dziesiątki tysięcy zjednoczonych ludzi, to właśnie to co lubimy robić najbardziej”

Bon Jovi

Bilety na koncert Bon Jovi

Ostatnie bilety na koncert Bon Jovi w Warszawie 12.07 kupisz na portalu ebilet.

Generalne otwarcie bram warszawskiego PGE ARENA przewidziane jest na godzinę 16:30. Wcześniej, bo o godzinie 15:30, rozpocznie się wpuszczanie na widownie osób posiadających następujące bilety: Diamond Circle VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12).

Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram od strony ulicy Żaglowej lub ulicy Marynarki Polskiej. Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.