WOŚP 2018, WYDARZENIE OLSZTYN polecane

ul. Tuwima 26, Olsztyn

Czas: Niedziela, 14 stycznia 2018, 12:00
Kategoria: koncerty, akcje

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Galeria Warmińska (ul. Tuwima 26, Olsztyn). Niedziela 14 stycznia, start godzina 12:00.

W tym roku na scenie w galerii będzie można podziwiać m.in. pokazy taneczne i licytować atrakcyjne fanty m.in. piłeczkę z autografem tenisisty Łukasza Kubota, książkę projektantki Evy Minge wraz ze stylową apaszką, spinki do mankietów, biżuterię, czy zestawy herbat. O 16:05 fani futbolu mogą powalczyć na licytacji o firmową koszulkę Nike, na której podpisy złożyli Artur Boruc, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko, Radosław Majdan, Jarosław Jach, Marcin Wasilewski, Jacek Góralski, Jan Bednarek.

W ramach pokazów tanecznych na scenie w Galerii Warmińskiej będzie można oglądać tancerzy ekipy z Rave Dance Studio, Pracowni Tańca Pryzmat , Studio Rytm oraz Szkoły Tańca Przemienieccy . O godz. 12:35 odbędzie się koncert Studio Gitary Goostaw, a po nim, o godz. 13 zagra Strefa Perkusistów, zaś o godz. 15:25 zagra Yamaha Studio , zaś o godz. 17:30 zaplanowano Oscar Jensen Koncert akustyczny.

Nie zabraknie też koncertu pochodzącego z Nowego Jorku wokalisty Nicka Sinclara (godz.16:30), a o godz. 18.10 będzie koncert Olsztyńskiego Spieniacza Bluesa. O 17.15 kolejną duchowa ucztę gościom galerii zapewni występ Pantomimy w wykonaniu artystów z Ośrodka Niesłyszących.
Oprócz grania na scenie w Galerii Warmińskiej będzie także spora dawka magii, na godz. 13:50 zaplanowano pokaz iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego.

Od wielu lat WOŚP promuje zdrowy styl życia - w Galerii Warmińskiej będzie można oglądać pokaz Stomilanek (godz. 14:00 na scenie), a o 15.50 będzie można obejrzeć na scenie pokaz jazdy freestyle na rolkach w wykonaniu grupy Wilki Otwock. O godz. 19 na scenie wystąpią zawodnicy AZS, a po nich - Lakers Team. Dodatkowo na pasażach galerii grupa triathlonowa 3life team poprowadzi trening kolarski na trenażerach (godz. 13-15).

Na pasażach Galerii Warmińskiej z okazji WOŚP będzie też można spotkać golden retrivery, na dzieci będzie czekał autochodzik Michelina oraz gry i zabawy planszowe (m.in. warcaby). Bez wątpienia atrakcją dla dzieci będzie też malowanie buziek, podziwianie i zabawa maskotkami, a animatorzy z Warmiolandii już szykują sporą dawkę zabaw. Dorośli będą mogli podziwiać militaria albo skorzystać z podstawowych badań medycznych (m.in. pomiaru ciśnienia tętniczego i badań słuchu), które przeprowadzą ludzie ze Szkoły Medycznej im. prof. Z. Religi. Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela przygotuje wiele atrakcji między innymi strefę dla rodziców i dzieci warsztatami. Panie będą mogły wykonać manicure oraz skorzystać z masażu dłoni, czy ciała, a wszyscy chętni - zrobić wyjątkowe zdjęcie w fotobudce.

Partnerzy:

Gorączka Sobotniej Nocy, IMPREZA OLSZTYN, Club Impuls, Olsztyn