Wielki Finał ESKA Live Activ Festival polecane

Miejsce: Live Activ Club
ul. Żeromskiego , Władysławowo

Czas: 8 lipca - 20 sierpnia 2011, 20:00
Bilety: Bilety do kupienia na ticketpro.pl, biletyna.pl, ftb.pl
Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale
Gwiazdy: Tede , Dr Alban , Matt Pokora , Mrozu , Robert M , EastWest Rockers
Strona: www.facebook.com/#!/pages/Eska-Live-Active-Festival/213385975363068?sk=wall

• selekcja
  • wiek od 18 lat
Eska Live Activ Festival, czyli 7 muzycznych, impreskowych weekendów. Ten weekend spędzimy cało i zdrowo w Live Activ Clubie we Władysławowie Chłapowie. Gwiazdami ELAF będą Robert M (piątek) i Dr Alban (sobota).

W piątek we Władysławowie Chłapowie w Live Activ Clubie rozpoczniemy ostatni weekend z ESKA Live Activ Festival. 19 sierpnia gwiazdą wieczoru będzie Robert M.

20 sierpnia (w sobotę) bawimy się w Sopocie na Plaży Północnej na koncercie Dr Albana. Plaża Północna znajduje się przy Zatoce Sztuki. To będzie wielki finał ESKA Live Activ Festival. Nie zabraknie tam oczywiście ekipy ESKA Summer City. Polujcie na nasze radiowe gadżety!

ESKA Live Activ Festival - 19 sierpnia o 21:00 - Robert M - miejsce: LIVE ACTIV CLUB - WŁADYSŁAWOWO-CHŁAPOWO

Więcej informacji:

Robert M - znany także jako DJ Electro One – polski producent muzyczny, członek projektu 3R oraz Monopol (działał w nim do 2011 roku), artysta roku Eska Music Awards 2010. W styczniu 2011 roku otrzymał 6 nominacji do nagrody VIVA Comet Awards w kategorii: Artysta roku, Charts Awards (Superbomb), Debiut roku, Dzwonek roku (Dance Hall Track), Płyta roku (Gold) i Najlepsze na viva-tv.pl (Superbomb), z czego zdobył trzy: Artysta rok...u, Debiut roku, Dzwonek roku.

DJ Jang - pomimo młodego wieku, gra już naprawdę dojrzale. Zamiłowanie do muzyki wyniósł z domu, co prawda nie śpiewa w operze, jak jego dziadek, ale już w wieku 8 lat zapisał się do szkoły muzycznej, gdzie ćwiczył grę na skrzypcach. Jednak, ku radości rodzeństwa, szybko to porzucił, lecz wciąż pielęgnował swoje hobby. Potem przyszedł czas na pożyczony sprzęt i w końcu na swoje pierwsze deki. Gra stała się jego pasją i już jako 18 latek zadebiutował pod okiem DJ'a Nomiego i DJ'a Mibra w jednym z najpopularniejszych trójmiejskich klubów. Od tego czasu szybko się rozwinął, grając podczas wielu imprez na terenie całego Trójmiasta i obecnie potrafi rozgrzać każdą imprezę. Bez wątpienia jego najmocniejszą stroną, obok czerstwego poczucia humoru, jest dobry słuch muzyczny, dzięki czemu potrafi płynnie łączyć starannie wyselekcjonowane kawałki. Aktualnie stale grywa w środy w sopockiej Organice.

DJ Axe - Prezenter Radiowy i Dj w jednym z Sosnowieckich klubów.

Wstęp od 18 lat.

ESKA Live Activ Festival - 20 sierpnia o 21:00 - Dr Alban - miejsce: PLAŻA PÓŁNOCNA w Sopocie przy Zatoce Sztuki.

Więcej informacji:

Dr Alban
- Szwed nigeryjskiego pochodzenia, muzyk eurodance i producent muzyczny, założyciel wytwórni Dr Records. Jego największe hity to: It's My life, Sing Hallelujah, Papaya Coconut. Szwedzki producent Denniz Pop wyprodukował w 1991 r. jego debiutancką płytę Hello Africa. Był numerem 1 na listach przebojów w niemal całej Europie. Wydany wówczas album "One Love" również odniósł sukces. W 1994 roku ukazała się trzecia płyta Lo...ok Who's Talking z przebojami Look Who's Talking, Away From Home i Let The Beat Go On. W 1995 roku Dr Alban założył własną wytwórnię Dr Records, która promuje początkujących wykonawców euro-dance (np. La Cream, Legacy Of Sound).

Dj House Junior
- to reprezentant Trójmiejskiej sceny klubowej. Od młodzieńczych lat wielki fan muzyki House. W 2007 zagrał na dużym evencie Freedom Music Festival w Inowroclawiu oraz pamiętny set podczas afterparty na Festivalu Beach Party w Sopocie, w tym samym roku wystąpił za granica w klubie Absolute polish w Szwecji.

Wawrzyniec Prasek
- Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 5 lat w szkole muzycznej. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć w muzyce klasycznej i jazzowej oraz bardzo duże doświadczenie sceniczne. Znakomicie odnajduje się we współpracy z innymi muzykami.

Wybiera się: 160 osób

Magiczne Andrzejki w Twenty, IMPREZA, BYDGOSZCZ, Twenty Club Bydgoszcz, Bydgoszcz

Magiczne Andrzejki w Twenty, IMPREZA, BYDGOSZCZ

Miejsce: Twenty Club Bydgoszcz,