Wielka trasa Stand-up Polska

Wielka trasa Stand-up Polska, Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, Katowice

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice
plac Wojciecha Killara 1, Katowice

Czas: Sobota, 25 marca 2017, 18:00
Kategoria: koncerty, festiwale, akcje

Strona: www.kupbilecik.pl/impreza-16120-standup.polska.katowice.html

Ale ten czas leci. Dopiero wróciliśmy z poprzedniej Wielkiej Trasy, jeszcze nie skończyliśmy montować klipów, a zaraz ruszamy w następną?! Na serio? Na serio! Przez cały marzec będziemy wstawać na śniadanie, jechać busem, meldować się w hotelu, jechać busem, występować, jechać busem, spać, wstawać na śniadanie, jechać busem... Głównie będziemy jeździć busem, ale dzięki temu dojedziemy i do Twojego miasta!

➡ Imprezę poprowadzi: Maciek Adamczyk
Wystąpią dla Was: Bartosz Zalewski, Sebastian Rejent, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Darek Gadowski, Błażej Krajewski, Karol Kopiec

BARTOSZ ZALEWSKI - Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę "Wrocławski Stand-up", po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy "Warszawski Stand-up". Jego teksty powstają na przecięciu niemocy wobec nałogów i walki ze sobą.

SEBASTIAN REJENT - Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: "pieprzyć wiedzę!" i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.

CEZARY JURKIEWICZ - Komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI - Komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy wschodniej, gdzie występował po angielsku.

DAREK GADOWSKI - Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru.

BŁAŻEJ KRAJEWSKI - Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

MACIEK ADAMCZYK - Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

KAROL KOPIEC - Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest...że to pisała osoba od PR'u - nie!... pisał to Karol czyli ja... zapraszający Ciebie na występ jego... czyli swój.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SZCZECINIE PO RAZ DRUGI ..., Aleja Kwiatowa, Szczecin

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SZCZECINIE PO RAZ DRUGI ...

Miejsce: Aleja Kwiatowa,
plac Żołnierza Polskiego, Szczecin