Tom Swoon

Gwiazdy: Tom Swoon
E-mail: biuro@cubar.pl
Strona: tomswoon.com

Pierwsze kroki w roli DJ-a Swoon stawiał w 2009 roku pod nieformalnym pseudonimem DJ DoreQ. Karierę i pierwsze kroki w produkcji muzyki podjął w 2010 roku pod nowym pseudonimem Pixel Cheese. Pierwszym osiągnięciem był niewydany oficjalnie remiks utworu Irresistible australijskiego duetu NERVO, który zyskał uznanie autorek oryginalnego utworu. Następnie zremiksował singiel Garetha Emery'ego pt. Mansion, który powstał w postaci nieoficjalnego bootlegu, a kolejnym krokiem był kolejny bootleg utworów Sunshine Davida Guetty i Avicii oraz Till Tonight Laidbacka Luke'a pt. Till Sunshine (Pixel Cheese Bootleg) wydany w 2011 roku, dzięki któremu artysta rozpoczął współpracę z menedżerem. Na serwisie YouTube produkcję Swoona obejrzano ponad 10 milionów razy. Na początku 2012 Tomasiak podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Ultra Records. W kwietniu tego samego roku wydano tamże jego pierwszy singiel Elva, który zyskał uznanie m.in. u Tiësto czy Gregoriego Klosmana. W czerwcu 2012 roku pseudonim Pixel Cheese został zmieniony na rzecz obecnego, czyli Tom Swoon. Kolejną produkcją był oficjalny remiks dla singla grupy Linkin Park pt. Burn It Down oraz drugi singiel Who We Are, w którym głosu użyczyła Miss Palmer. Na początku 2013 roku wydane zostały kolejne single, gdzie głosu użyczyły m.in. Amba Shepherd i Taylr Reene, a także pierwsza współpraca z zagranicznym producentem – utwór Rolercoaster powstały z z Josefem Belani. W 2014 pierwszy raz zagrał na festiwalu Tomorrowland w Belgii[7].

W zestawieniu DJ Mag Top 100 DJs Tom Swoon uplasował się na czterdziestym szóstym miejscu w 2015 roku[8] oraz na pięćdziesiątym szóstym miejscu w 2016 roku. (źródło Wikipedia)

Kayah i Bregović, KONCERT SZCZECIN, Azoty Arena Szczecin, Szczecin

Piątkowa Opcja Złota 7 w Hybrydach

Czas: Piątek, 18 sierpnia 2017, 22:00

Sobota w Hybrydach to Hybryday!, Hybrydy, Warszawa

Sobota w Hybrydach to Hybryday!

Czas: Sobota, 19 sierpnia 2017, 22:00

Sobotni Hot Sat'dayz Pod Harendą, Piwnica pod Harendą, Warszawa