The Color Run Dream World Tour by Skittles 16.09.2017 godzina 11:00 Gdynia

The Color Run Dream World Tour by Skittles 16.09.2017 godzina 11:00 Gdynia, Gdynia - Skwer Kościuszki, Gdynia

Miejsce: Gdynia - Skwer Kościuszki
ul. Skwer Kościuszki , Gdynia

Czas: Sobota, 16 września 2017, 11:00
Kategoria: festiwale, sport

Strona: thecolorrun.pl/

The Color Run™ powstało w marcu 2011 roku. Naszym celem było zarażenie ludzi pozytywnym myśleniem oraz zainteresowanie ich sportem i zdrowym stylem życia.

„Najszczęśliwsze 5km na świecie” to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, choć organizowane na całym świecie. Podbiliśmy m.in. Stany Zjedonoczne, Chiny, Australię, Afrykę, dużą część Europy, a także Polskę!
Po raz pierwszy event odbył się w 2015 r. w Poznaniu i Warszawie gromadząc łącznie 16 tys. uczestników!

W 2016 r. w obu miastach było nas już 18 tys. :)

Do tej pory cykl The Color Run to 300 kolorowych imprez w ponad 40 państwach! Imponujący wynik, prawda?

Zamierzamy pokolorować cały świat pozytywną energią i radością życia!
Dream World Tour 2017

The Color Run™ Dream World Tour 2017 to już szósta, światowa odsłona tego biegu.
W tym roku będzie jeszcze więcej zabawy! Jak to zrobimy??? Oprócz kolorowych proszków, czekać będzie na Was specjalna stacja z chmurą piany – #foamzone! Chcesz się dobrze bawić? Dołącz do nas!
Czym dokładnie jest The Color Run™?

The Color Run™, to 5 najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nieważne czy je przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsze, abyś świetnie się bawił i przeżył te radosne chwile z innymi!

Pamiętaj:

Ubierz się na biało
Ukończ The Color Run™ pokolorowany we wszystkie kolory tęczy

Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5km dołącz do kolorowej imprezy. Będziemy słuchać muzyki, tańczyć i dzielić pozytywne chwile z resztą uczestników.

Zaufaj nam! Twoje życie po The Color Run™ nabierze zupełnie nowych barw. :)

Zdrowie

The Color Run™ to nie tylko dobra zabawa, ale także inspiracja do zmiany stylu życia na lepsze. Naszym celem jest nie tylko zarażenie ludzi pozytywną energią, ale także pasją do sportu!

Czy wiecie, że ponad połowa uczestników The Color Run™ pokonuje swoje pierwsze 5 km właśnie z nami? Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie zainspiruje wszystkich do polubienia aktywności fizycznej i zadbania o swoją kondycję!

Radość

Nic nie cieszy nas bardziej, niż uśmiechnięte twarze uczestników The Color Run™! Nieważne w jakiej jesteś formie i w jakim wieku! Nasze wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy kochają dobrą zabawę i chcą wnieść więcej radości w swoje życie! A Ty? Jesteś wyjątkowy

Każdy uczestnik The Color Run™ jest wyjątkowy.
Każdym kierują inne powody, do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!

U nas wszyscy są zwycięzcami, niezależnie czy biegną po raz pierwszy, czy są wprawionymi w boju maratończykami!
Dla jednych The Color Run™ będzie początkiem pozytywnych zmian, dla innych zwieńczeniem sukcesów zdrowego stylu życia lub nowym wyzwaniem! Powodów jest wiele, a jaki jest Twój?

Lubimy pomagać

W The Color Run™ mamy przyjemność współpracować z organizacjami charytatywnymi, pomagając im nagłaśniać i popularyzować ich działania. Od 2012 roku udało nam się zdobyć środki dla ponad 80 organizacji charytatywnych, zarówno tych lokalnych, jak i tych o ogólnokrajowym zasięgu. Do dnia dzisiejszego, The Color Run™ przekazało takim organizacjom już ponad 3 miliony dolarów. Więcej informacji na temat naszej współpracy z organizacjami charytatywnymi, a także jak dołączyć Waszą inicjatywę do lokalnej edycji The Color Run™, znajdziecie w zakładce Dobroczynność.

Więcej na:

Open'er Festival, Lotnisko Gdynia-Kosakowo, Gdynia

Open'er Festival

Miejsce: Lotnisko Gdynia-Kosakowo,
Gdynia

Czas: 4-7 lipca 2018, 15:00

4. edycja LOTTO 3x3 QUEST w Gdyni  30.06.2018-01.07.2018 SKWER KOŚCIUSZKI, GDYNIA, Gdynia - Skwer Kościuszki, Gdynia

4. edycja LOTTO 3x3 QUEST w Gdyni 30.06.2018-01.07.2018 SKWER KOŚCIUSZKI, GDYNIA

Miejsce: Gdynia - Skwer Kościuszki,
ul. Skwer Kościuszki, Gdynia