eskaGO

Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale
Gwiazdy: Wilki , Andrzej Piaseczny , Lady Pank , Feel , Perfect
Strona: www.sylwester.krakow.pl

Największe polskie gwiazdy, wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy uwielbianych przez publiczność telewizyjnych show X Factor i Mam Talent, pojawią się w Krakowie, aby wspólnie z mieszkańcami miasta świętować ostatnią noc w roku.

Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN, a poprowadzą ją popularni prezenterzy tej stacji: Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Marcin Prokop. O choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT.

Na ostatnią noc w roku krakowski Rynek zamieni się w spektakularną scenę, którą zawładną cztery żywioły. Scena, z licznymi rozgałęzieniami wychodzącymi w stronę publiczności, stanie przed Sukiennicami od strony ulicy Szewskiej. W trakcie widowiska, które potrwa do godz. 1.30 będziemy wspinać się na tarasy Sukiennic i schodzić do piwnic Podziemnego Rynku. Gdy na płycie Rynku będzie trwać zabawa, w Podziemiach spotkamy się z gwiazdami i będziemy omawiać najważniejsze wydarzenia show biznesowe mijającego roku. Efekty świetlne i projekcje wizualne towarzyszące wykonawcom, a także kolory kostiumów i stylizacja artystów będą dostosowane są do tematyki żywiołów. Pierwsze sylwestrowe atrakcje na scenie zaplanowano od godz. 19.00, a transmisja telewizyjna rozpocznie się godzinę później (od godz. 20.00).

Wśród gwiazd, które przywitają 2014 rok na krakowskim Rynku są: Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk. Nie zabraknie także finalistów i uczestników programów Mam Talent i X Factor, na czele z Klaudią Gawor – zwyciężczynią ostatniej edycji programu.

Sponsorzy główni: T-Mobile, Drutex, Bakalland
Sponsorzy nagród w konkursie SMS: Citroen, Sony, Bukovina Terma Hotel Spa
Partnerzy medialni: Radio ESKA i Super Express

Więcej o Sylwestrze w Krakowie: www.sylwester.krakow.pl

inf. prasowa

Partnerzy:

Wybiera się: 3 osoby

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• Sylwester w TVN! Kraków – miasto żywiołów, SYLWESTER 2013/2014 KRAKÓW, Kraków, Kraków

CZWARTKOWA DYSKOTEKA STUDECKA w Klubie Studio, CLUBBING KRAKÓW, Klub STUDIO, Kraków

Czas: Czwartek, 24 kwietnia 2014, 21:00

Czas: Czwartek, 1 maja 2014, 21:00

Czas: Czwartek, 8 maja 2014, 21:00

Czas: Czwartek, 15 maja 2014, 21:00

Czas: Czwartek, 22 maja 2014, 21:00

Czas: Czwartek, 29 maja 2014, 21:00

CZWARTKOWA DYSKOTEKA STUDENCKA, CLUBBING KRAKÓW, Klub STUDIO, Kraków

CZWARTKOWA DYSKOTEKA STUDENCKA, CLUBBING KRAKÓW

Czas: Czwartek, 24 kwietnia 2014, 21:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).