Sylwester w TVN! Kraków – miasto żywiołów, SYLWESTER 2013/2014 KRAKÓW polecane

Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale
Gwiazdy: Wilki , Andrzej Piaseczny , Lady Pank , Feel , Perfect
Strona: www.sylwester.krakow.pl

Największe polskie gwiazdy, wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy uwielbianych przez publiczność telewizyjnych show X Factor i Mam Talent, pojawią się w Krakowie, aby wspólnie z mieszkańcami miasta świętować ostatnią noc w roku.

Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN, a poprowadzą ją popularni prezenterzy tej stacji: Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Marcin Prokop. O choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT.

Na ostatnią noc w roku krakowski Rynek zamieni się w spektakularną scenę, którą zawładną cztery żywioły. Scena, z licznymi rozgałęzieniami wychodzącymi w stronę publiczności, stanie przed Sukiennicami od strony ulicy Szewskiej. W trakcie widowiska, które potrwa do godz. 1.30 będziemy wspinać się na tarasy Sukiennic i schodzić do piwnic Podziemnego Rynku. Gdy na płycie Rynku będzie trwać zabawa, w Podziemiach spotkamy się z gwiazdami i będziemy omawiać najważniejsze wydarzenia show biznesowe mijającego roku. Efekty świetlne i projekcje wizualne towarzyszące wykonawcom, a także kolory kostiumów i stylizacja artystów będą dostosowane są do tematyki żywiołów. Pierwsze sylwestrowe atrakcje na scenie zaplanowano od godz. 19.00, a transmisja telewizyjna rozpocznie się godzinę później (od godz. 20.00).

Wśród gwiazd, które przywitają 2014 rok na krakowskim Rynku są: Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk. Nie zabraknie także finalistów i uczestników programów Mam Talent i X Factor, na czele z Klaudią Gawor – zwyciężczynią ostatniej edycji programu.

Sponsorzy główni: T-Mobile, Drutex, Bakalland
Sponsorzy nagród w konkursie SMS: Citroen, Sony, Bukovina Terma Hotel Spa
Partnerzy medialni: Radio ESKA i Super Express

Więcej o Sylwestrze w Krakowie: www.sylwester.krakow.pl

inf. prasowa

Partnerzy:

Wybiera się: 3 osoby

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• Sylwester w TVN! Kraków – miasto żywiołów, SYLWESTER 2013/2014 KRAKÓW, Kraków, Kraków

Seksowna sobota w Klubie Burlesque, IMPREZA KRAKÓW, Burlesque Live Music Club, Kraków

Seksowna sobota w Klubie Burlesque, IMPREZA KRAKÓW

Miejsce: Burlesque Live Music Club,
ul. św. Jana 1, Kraków

Czas: Sobota, 20 września 2014, 21:00

Katy Perry, KONCERT KRAKÓW, Kraków, Kraków

Katy Perry, KONCERT KRAKÓW

Miejsce: Kraków,

Czas: Wtorek, 24 lutego 2015, 18:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,

ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Piątek, 12 września 2014, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.