Sylwester w TVN! Kraków – miasto żywiołów, SYLWESTER 2013/2014 KRAKÓW polecane

Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale
Gwiazdy: Wilki , Andrzej Piaseczny , Lady Pank , Feel , Perfect
Strona: www.sylwester.krakow.pl

Największe polskie gwiazdy, wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy uwielbianych przez publiczność telewizyjnych show X Factor i Mam Talent, pojawią się w Krakowie, aby wspólnie z mieszkańcami miasta świętować ostatnią noc w roku.

Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN, a poprowadzą ją popularni prezenterzy tej stacji: Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Marcin Prokop. O choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT.

Na ostatnią noc w roku krakowski Rynek zamieni się w spektakularną scenę, którą zawładną cztery żywioły. Scena, z licznymi rozgałęzieniami wychodzącymi w stronę publiczności, stanie przed Sukiennicami od strony ulicy Szewskiej. W trakcie widowiska, które potrwa do godz. 1.30 będziemy wspinać się na tarasy Sukiennic i schodzić do piwnic Podziemnego Rynku. Gdy na płycie Rynku będzie trwać zabawa, w Podziemiach spotkamy się z gwiazdami i będziemy omawiać najważniejsze wydarzenia show biznesowe mijającego roku. Efekty świetlne i projekcje wizualne towarzyszące wykonawcom, a także kolory kostiumów i stylizacja artystów będą dostosowane są do tematyki żywiołów. Pierwsze sylwestrowe atrakcje na scenie zaplanowano od godz. 19.00, a transmisja telewizyjna rozpocznie się godzinę później (od godz. 20.00).

Wśród gwiazd, które przywitają 2014 rok na krakowskim Rynku są: Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk. Nie zabraknie także finalistów i uczestników programów Mam Talent i X Factor, na czele z Klaudią Gawor – zwyciężczynią ostatniej edycji programu.

Sponsorzy główni: T-Mobile, Drutex, Bakalland
Sponsorzy nagród w konkursie SMS: Citroen, Sony, Bukovina Terma Hotel Spa
Partnerzy medialni: Radio ESKA i Super Express

Więcej o Sylwestrze w Krakowie: www.sylwester.krakow.pl

inf. prasowa

Partnerzy:

Wybiera się: 3 osoby

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• Sylwester w TVN! Kraków – miasto żywiołów, SYLWESTER 2013/2014 KRAKÓW, Kraków, Kraków

Justin Bieber, KONCERT KRAKÓW, Kraków Arena, Kraków

Justin Bieber, KONCERT KRAKÓW

Miejsce: Kraków Arena,

Czas: Piątek, 11 listopada 2016, 19:00

Maroon 5, KONCERT KRAKÓW, TAURON Arena Kraków, Kraków

Maroon 5, KONCERT KRAKÓW

Czas: Środa, 1 czerwca 2016, 18:00

ZAZ, KONCERT KRAKÓW, TAURON Arena Kraków, Kraków

ZAZ, KONCERT KRAKÓW

Czas: Środa, 15 czerwca 2016, 20:00

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Czwartek, 26 maja 2016, 22:00

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!, Dekada, Warszawa

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!

Czas: Czwartek, 26 maja 2016, 21:00

Piątkowe imprezowanie w Dekadzie!, Dekada, Warszawa

Piątkowe imprezowanie w Dekadzie!

Czas: Dzisiaj, 27 maja 2016, 21:00

Dekada w soboty ma Warsaw By Night!, Dekada, Warszawa

Dekada w soboty ma Warsaw By Night!

Czas: Sobota, 28 maja 2016, 21:00