SUNRISE FESTIVAL with ESKA 2012, FESTIWAL KOŁOBRZEG polecane

Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale
Gwiazdy: Paul van Dyk , David Guetta , 4 Strings , Tomcraft , Westbam
Strona: www.facebook.com/sfmdt

10. Sunrise Festival with ESKA odbędzie sie między 20. a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Tegoroczna edycja to aż 10 imprez i ponad 60 artystów z całego świata. Na scenie pojawią się wykonawcy z czołówek europejskich i amerykańskich list przebojów. Tradycyjnie wystąpią światowe gwiazdy muzyki klubowej. Przed nami 10 imprez i 60 artystów z całego świata!!!!

David Guetta główną gwiazdą Sunrise Festival 2012

David Guetta to żywa legenda muzyki klubowej i najwyżej notowany housowy dj w prestiżowym plebiscycie DJ MAG Top 100. W swojej wieloletniej karierze nagrał wiele utworów, które weszły do muzycznego kanonu. Poza sukcesami autorskich wydawnictw, muzykę nagrywał z takimi gwiazdami jak Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Usher, Akon, Taio Cruz czy Snoop Dogg. Jego albumy, to najlepiej sprzedające się płyty najlepszych list przebojów. Jego ostatnie krążki „One Love” i „Nothing But The Beat” to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych tanecznych płyt w historii muzyki klubowej. Gwiazdor muzyki klubowej wystąpi na sobotniej imprezie w miasteczku festiwalowym 28 lipca 2012 roku.

Jubileuszowa edycja Sunrise Festival będzie obfitowała we wrażenia nie tylko muzyczne. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej niż w latach ubiegłych sposobów spędzienia wolnego czasu w Kołobrzegu. Zapewniają szereg atrakcji m.in. ze świata mody.

Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum. Na imprezie wystąpią m.in – Armin van Buuren, Paul van Dyk, Dash Berlin, Alexis Jordan, Sophie Ellis-Bextor i inni. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona 1 marca o godzinie 18:00.

Zgodnie z obowiązującą tradycją, bilety na Sunrise Festival zostaną wystawione do sprzedaży 1 marca o godzinie 18:00 na stronie: http://www.BileteriaMDT.pl. Posiadacze Family Card będą mogli dokonać zakupu wcześniej tego samego dnia.

Ceny w pierwszej promocyjnej puli to: 130 zł (sobota 21 lipca), 140 zł (piątek 27 lipca) oraz 160 zł (sobota 28 lipca). Wszyscy chętni do przeżycia Sunrise Festival w pełnym wymiarze będą mogli nabyć trzydniowy karnet w cenie 400 zł (21, 27, 28 lipca). Posiadacze Family Card będą upoważnieni do nabycia pojedynczych biletów w cenie o 10 zł niższej. Promocyjna pula biletów będzie ograniczona. Poniżej ujawniamy szczegóły sobotniej imprezy w miasteczku festiwalowym.

21 lipca (sobota) na Sunrise Festival swoje nietuzinkowe możliwości zaprezentują m.in : Paul van Dyk, Ferry Corsten, Moguai, Westbam, Rank 1 (Live Act), Robbie Rivera, Tomcraft, Giuseppe Ottaviani (Live Act), 4 Strings, Erwin Spitsbaard, i inni.

Następnego dnia, w niedzielę już o godz. 8:00 na plaży centralnej rozpocznie się kultowe Sunrise Festival After Party, na które zaprasza rezydent tej imprezy – Miqro.

Niedziela to after party i powrót na plażę główną. Kolejne dni, a więc poniedziałek, wtorek i środa upłyną pod znakiem mody - wielcy projektanci przedstawia swoje kolekcje podczas Sunrise Fashion Festival. W czwartek Kołobrzegiem zawładną wielkie gwiazdy lat 90 – tych podczas koncertu na żywo.

Piątek 27 i sobotę 28 lipca to już zestawienie największych gwiazd świata klubowego.

LINE-UP SUNRISE FESTIVAL with ESKA:

David Guetta    zobacz profil gwiazdy »
Allure    zobacz profil gwiazdy »
Armin van Buuren    zobacz profil gwiazdy »
Ashley Wallbridge
Bingo Players
Chuckie     zobacz profil gwiazdy »
Dash Berlin     zobacz profil gwiazdy »
Erwin Spitsbaard
Ferry Corsten     zobacz profil gwiazdy »
Gareth Emery
Giuseppe Ottaviani live act
Jochen Miller
Jordy Dazz
Moguai
Paul van Dyk     zobacz profil gwiazdy »
Rank 1 live act
Robbie Rivera
Sander van Doorn     zobacz profil gwiazdy »
Tomcraft     zobacz profil gwiazdy »
Westbam     zobacz profil gwiazdy »
4 Strings     zobacz profil gwiazdy »
Dimitri Vegas & Like Mike
Wally Lopez
Arnej

Sunrise Festival With Eska 2012 to jak zwykle fantastyczne gwiazdy i świetna publiczność. To muzyczne święto rozpocznie się już 20 lipca na plaży w Kołobrzegu. Na imprezie otwarcia zagrają dwie znakomite wokalistki:

- Alexis Jordan    zobacz profil gwiazdy »
- Sophie Ellis Bextor      zobacz profil gwiazdy »

Zobacz oficjalny film Sunrise Festival 2011 - Official after movie!

Więcej na temat SUNRISE FESTIVAL with ESKA 2012
na antenie RADIA ESKA i na
ESKA.PL

Partnerzy:

Wybiera się: 475 osób

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• SUNRISE FESTIVAL with ESKA 2012, FESTIWAL KOŁOBRZEG, Kołobrzeg - Plaża Morskie Oko, Kołobrzeg

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SZCZECINIE PO RAZ DRUGI ..., Aleja Kwiatowa, Szczecin

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SZCZECINIE PO RAZ DRUGI ...

Miejsce: Aleja Kwiatowa,
plac Żołnierza Polskiego, Szczecin