Strefa Smaków Food Trucków w Gdyni od 05.07.2017 do 31.08.2017 polecane

Strefa Smaków Food Trucków w Gdyni od 05.07.2017 do 31.08.2017, Centrum Handlowe Klif, Gdynia

Miejsce: Centrum Handlowe Klif
ul. aleja Zwycięstwa 256 , Gdynia

Czas: 5 lipca - 31 sierpnia 2017, 11:00
Kategoria: festiwale

Strona: www.facebook.com/StrefaSmakowFoodTruckow/

Startuje Strefa Smaków Food Trucków w Gdyni, czyli unikatowe miejsca na mapie Trójmiasta z pysznym jedzeniem!

Zapraszamy do jednego z pierwszych w Trójmieście miejsc, w którym siedem dni w tygodniu stacjonują food trucki z różnorodną kuchnią. W okresie wakacji na parkingu przy Centrum Handlowym Klif każdy będzie miał okazję spróbować bogatej oferty trójmiejskich „restauracji na kółkach”.
Poza pysznym jedzenie na gości czekać będą miejsca siedzące oraz strefa chilloutu z muzyką. Pojawią się też atrakcje dodatkowe.

Food trucki to mobilne restauracje na kółkach, które podbiły serca wielu Polaków. W ich ofercie można znaleźć unikatowe dania, przygotowane ze świeżych, starannie dobranych produktów, często inspirowane smakami i kulturą różnych zakątków świata.

Strefa Smaków Food Trucków czynna będzie codziennie od 11:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 11:00 do 20:00 w niedzielę (uwaga! 9.07.2017 strefa będzie nieczynna).
Więcej informacji oraz harmonogram food trucków w poszczególne dni można znaleźć na fanpage’u: https://www.facebook.com/StrefaSmakowFoodTruckow/.

Zapraszamy od 5 lipca 2017 r.

Partner medialny:
Radio Eska