Spektakl Akrobatyczny. Cztery Żywioły, AKCJA WROCŁAW polecane

ul. Wystawowa 1, Wrocław

Czas: 11-21 lipca 2018, 21:30
Cena od: Ulgowy 12 PLN
Bilety: https://www.ebilet.pl/teatr/teatr-tanca/cztery-zywioly/?partner=halastulecia Lub przed wejściem na wydarzenie.
Kategoria: akcje

Strona: www.halastulecia.pl/

Spektakl Akrobatyczny. Cztery Żywioły – wyjątkowe letnie pokazy na Pergoli

Wrocławska Fontanna Multimedialna i Teatr Ocelot zapraszają tego lata na pokazy Spektaklu akrobatycznego Cztery żywioły. Mieszkańcy i goście Wrocławia będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym show między 11 i 14 oraz 16 i 21 lipca.

To pierwsze tego typu wrocławskie przedsięwzięcie, które połączy pokaz fontanny multimedialnej z muzyką i ze sztuką ludzkiego ruchu, tańca, akrobatyki. Ujarzmienia tytułowych czterech żywiołów podjęli się artyści Teatru Ocelot z Legnicy pod opieką dyrektor artystycznej, Beaty Zając – „Przygotowaliśmy dla wrocławskiej publiczności spektakl zainspirowany siłami natury, opowiadający o przeżyciach człowieka i jego relacjach z żywiołami. Sięgając po różne formy wyrazu artystycznego – m.in. taniec, akrobatykę, ewolucje powietrzne, taniec z ogniem, udało nam się stworzyć uniwersalną opowieść, która może zostać odczytana przez widza w każdym wieku i z każdego miejsca na świecie”.
Teatr Ocelot został stworzony przez Bogdana Zająca – trzykrotnego Mistrza Świata w akrobatyce sportowej, artystę Cirque du Soleil, trenera i konsultanta akrobatycznego największych produkcji Franco Dragone i Cirque du Soleil. Bogdan Zając od lat przygotowuje do występów podopiecznych teatru, dzięki czemu Ocelot realizuje widowiska na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, zapewniając widzom na całym świecie niezapomniane emocje. Artyści Teatru Ocelot uświetnili swoimi występami m.in.: ceremonię przekazania Polsce Prezydencji Rady Unii Europejskiej (TVP 2 - Szczecin 2011), Uroczystość Otwarcia nowego Stadionu Legii w Warszawie oraz stadionu w Poznaniu, III Międzynarodowy Festiwal im. Krzysztofa Pendereckiego - poziom 320 czy Gale Mistrzów Sportu.
Tłem dla występu akrobatów będzie jeden z pokazów specjalnych Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej „Cztery żywioły”. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na terenie tego obiektu. – „Myślimy o fontannie w bardzo szerokim kontekście i chcemy pokazywać jej nowe oblicza, dlatego oprócz standardowych pokazów w tym sezonie zaprosimy widzów także na specjalne akrobatyczne widowiska, które pokażą nowe możliwości tego miejsca. Cieszymy się, że mamy okazję współpracować przy tak oryginalnym przedsięwzięciu z bardzo utalentowanym zespołem artystów” – mówi Andrzej Baworowski, Prezes Zarządu Hali Stulecia.

Terminy pokazów: 11-14 oraz 16-21 lipca, godz. 21:30 i 22:30
Miejsce: Pergola przy Hali Stulecia
Więcej informacji na temat widowiska Spektakl Akrobatyczny. Cztery Żywioły jest dostępnych na stronie www.halastulecia.pl oraz w serwisie Facebook https://www.facebook.com/events/256385505095031/
Bilety w przedsprzedaży dostępne w serwisie eBilet.pl