Sokół i Marysia Starosta w 1500m2, KONCERT WARSZAWA

Czas: Sobota, 14 grudnia 2013, 21:00
Bilety: Organizator

E-mail: dorota.gro@gmail.com

Album "Czysta Brudna Prawda" osiągnął niedawno status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 30 tys. egzemplarzy. Sokół i Marysia Starosta zagrali od jego premiery ponad 100 koncertów w kraju i zagranicą. 13 grudnia do sklepów trafi ich nowy krążek, zatytułowany "Czarna Biała Magia". Lirycznie będzie to bardzo osobisty materiał, na którym nie pojawią się żadni goście, natomiast za produkcję muzyczną odpowiadają takie postacie, jak m.in. DJ Premier, Shuko, Roca Beats, WhiteHouse, SoDrumatic, Jimmy Ledrac, Drumkidz czy też SpaceGhostPurrp.

Z tej okazji dzień później (14 grudnia) w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się ostatni koncert "Czystej Brudnej Prawdy", a zarazem release party "Czarnej Białej Magii". Wojtek i Marysia zagrają nie tylko dobrze znany i lubiany materiał z "CBP", ale także kilka premierowych utworów z nowej płyty. Nie zabraknie też gości - na scenie pojawią się również: Włodi, Hades, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen oraz Żyto, a zza dwóch zestawów gramofonów usłyszycie: DJ'a B, Deszcza, Kebsa oraz Steeza. Po koncertach after, gdzie do samego rana świętujemy platynę oraz nowe wydawnictwo Prosto Label!

Line-up:

Sokół i Marysia Starosta
Włodi
Hades
Pokój z Widokiem na Wojnę
Fu/Olsen
Żyto

DJs: B, Deszczu, Kebs, Steez83

Bilety: 25 zł / 35 zł

UWAGA: Do sprzedaży trafia łączna pula 950 biletów. Radzimy nie zwlekać z kupnem, bo tylko pierwszych 650 kupicie po mniejszej cenie 25 zł za sztukę. Pozostała część będzie już droższa o 10 zł!

14.12.13 / 1500M2

al. Niepodleglości 196, Warszawa

Czas: Środa, 1 lipca 2015, 18:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Sport.se.pl Superseriale.pl Superauto24.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: ESKA.tv Fokus.tv Murator.tv Polotv.pl SuperExpress.tv VOXMUSIC.tv
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.