Riverside, KONCERT GDAŃSK

Bilety: interticket.pl
Gwiazdy: Riverside

Riverside - koncerty 2017 - gdzie, data, bilety

Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo. Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać „Towards The Blue Horizon Tour”. Pierwsza jej odsłona rusza w kwietniu i maju. Druga, podczas której odwiedzimy więcej europejskich krajów, wystartuje jesienią.

Na „Towards The Blue Horizon Tour” pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy. Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Grudnia, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie – „This is not the end, this is not the time”

Riverside, KONCERT WAŁBRZYCH, Stara Kopalnia, Wałbrzych

Riverside, KONCERT WAŁBRZYCH

Miejsce: Stara Kopalnia,
ul. Wysockiego 29, Wałbrzych

Czas: Środa, 26 kwietnia 2017, 19:00

Riverside, KONCERT KRAKÓW, Łaźnia Nowa, Kraków

Riverside, KONCERT KRAKÓW

Miejsce: Łaźnia Nowa,
plac Osiedle Szkolne 25, Kraków

Czas: Wtorek, 30 maja 2017, 19:00

Riverside, KONCERT, BYDGOSZCZ, Estrada, Bydgoszcz

Riverside, KONCERT, BYDGOSZCZ

Miejsce: Estrada,
ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz

Czas: Sobota, 29 kwietnia 2017, 20:00

Neo-Nówka, KABARET GDAŃSK, ERGO Arena, Gdańsk

Neo-Nówka, KABARET GDAŃSK

Miejsce: ERGO Arena,
ul. Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Czas: Piątek, 10 listopada 2017, 20:00

V edycja Social Media Convent! 27-28 kwietnia 2017, Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk

V edycja Social Media Convent! 27-28 kwietnia 2017

Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności,
ul. Plac Solidarności 1, Gdańsk

Czas: 27-28 kwietnia 2017, 08:30

FESTIWAL GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 21-23.07.2017 PLAC ZEBRAŃ LUDOWYCH / LINE UP!, Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk

FESTIWAL GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 21-23.07.2017 PLAC ZEBRAŃ LUDOWYCH / LINE UP!

Miejsce: Plac Zebrań Ludowych,
ul. 3 maja, Gdańsk