Puchar Świata w Rock n Rollu Akrobatcznym, SPORT KRAKÓW polecane

Puchar Świata w Rock n Rollu Akrobatcznym, SPORT KRAKÓW, Hala Sportowa - Kolna, Kraków

Miejsce: Hala Sportowa - Kolna
ul. Kolna 2, Kraków

Czas: Sobota, 22 kwietnia 2017, 18:00
Kategoria: sport

Strona: rocknroll.pl/puchar-swiata-2017---world-cup.html

PUCHAR ŚWIATA W ROCK’N’ROLLU AKROBATYCZNYM
22-04-2017 KRAKÓW, HALA SPORTOWA UL. KOLNA 2

Rock'n'Roll Akrobatyczny Sport 21 - go Wieku zagości w Krakowie !
Już 22.04.2017 masz szansę uczestniczyć w największym wydarzeniu tanecznym tego roku w Krakowie.
Eksplozja energii, ekstremalna akrobatyka, perfekcyjny dynamiczny taniec w wykonaniu najlepszych na świecie par Rock'n'Rolla Akrobatycznego !
W Krakowie spotkają się najlepsi !

W Pucharze Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym w Krakowie wezmą udział zawodnicy 4 kategorii – Klasy Głównej, Klasy B, Juniorów i Młodzików – Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy, Zdobywcy Pucharów Świata, Mistrzowie startujących państw.

Na żywo zobaczysz ponad 500 tancerzy, reprezentantów takich krajów jak : Australia, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czeska Republika, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Guinea, Hongkong, Węgry, Indie, Włochy, Japonia, Kazachstan, Korea, Liban, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Peru, Rosja, Senegal, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Stany Zjednoczone i Polska. Wśród polskiej reprezentacji zobaczymy też czołowych zawodników organizatora Pucharu Świata - Klubu Sportowego PODWAWELSKI, wielokrotnych Mistrzów Polski i zwycięzców zawodów międzynarodowych. W kategorii seniorów - Klasie Głównej Polskę reprezentować będzie para - Jacek Tarczyło i Anna Miadzielec czterokrotni i aktualni Mistrzowie Świata 2016, Złoci Medaliści Olimpiady Sportów Tanecznych - Tajwan 2013. Finaliści programu „Mam Talent”. Wydarzenie uświetnią też liczne pokazy sportowe i artystyczne.

Patronem medialnym imprezy jest RADIO ESKA

METALLICA - koncert Kraków, TAURON Arena Kraków, Kraków