PTC Gdynia Snooker Polish Open, TURNIEJ GDYNIA polecane

Cena od: 2 Kategoria ulgowy 37.5 PLN
Kategoria: sport

E-mail: sekretariat@hswgdynia.pl

PTC Gdynia Snooker Polish Open - międzynarodowy turniej sookera w Gdyni, który odbędzie się w dniach 6-9 luty 2014 roku w Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8. Start godzina 09:00.

Już za niecały miesiąc w hali Gdynia Arena w Gdyni rozpocznie się turniej Gdynia Open, podczas którego zobaczymy najlepszych snookerzystów świata.

Tym razem Gdynia będzie gospodarzem turnieju w pełnym wymiarze - zawodnicy zagrają na jedenastu stołach, od kwalifikacji aż po finał.

Turniej zaczyna się w czwartek, wtedy o udział w turnieju głównym będą walczyć amatorzy. W kwalifikacjach zobaczymy ponad trzydziestu polskich zawodników, wśród nich chociażby naszego byłego i jak do tej pory jedynego zawodowca, Kacpra Filipiaka. Wstęp na zawody w czwartek jest bezpłatny.

W piątek rusza turniej główny, zagra w nim 113 profesjonalistów i 15 amatorów, którzy przebrną kwalifikacje. Do Gdyni przyjadą mistrzowie świata - Steve Davis, Ken Doherty, John Higgins, Shaun Murphy, Peter Ebdon, Graeme Dott, Mark Williams i Neil Robertson, który już dwa razy zwyciężał w PTC rozgrywanym w Polsce. Nie zabraknie także innych wielkich nazwisk, jak Mark Selby, Judd Trump czy Jimmy White.

Plan turnieju, od kwalifikacji aż po niedzielny finał, znajduje się tutaj:

Gdynia Open w tym roku jest ostatnim turniejem cyklu, a więc ostatnią szansą dla zawodników na wywalczenie awansu do wielkiego finału PTC. Nie zabraknie więc snookerowych emocji i najwyższych breaków.

Zapraszamy do Gdyni!

GAROU - EN CONCERT, KONCERT GDYNIA, Gdynia Arena, Gdynia

GAROU - EN CONCERT, KONCERT GDYNIA

Miejsce: Gdynia Arena,
ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

Czas: Czwartek, 26 marca 2015, 19:00

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Wtorek, 23 grudnia 2014, 20:30

Gokarty na torze Formula M1, Formuła M1 Marki, Marki

Gokarty na torze Formula M1

Miejsce: Formuła M1 Marki,
ul. Piłsudskiego 1, Marki

Czas: Sobota, 20 grudnia 2014, 12:00

Zapraszamy do Hulakula!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zapraszamy do Hulakula!

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 22 grudnia 2014, 12:00

Ślizganie na lodowisku z Eską, AKCJA OLSZTYN , Sztuczne Lodowisko Urania, Olsztyn

Ślizganie na lodowisku z Eską, AKCJA OLSZTYN

Miejsce: Sztuczne Lodowisko Urania,
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Czas: Dzisiaj, 22 grudnia 2014, 08:00

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską, Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie, Iława

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie,
ul. Niepodległości 11b, Iława

Czas: Środa, 24 grudnia 2014, 16:00

Holiday On Ice - Platinum, SHOW WARSZAWA, Torwar, Warszawa

Holiday On Ice - Platinum, SHOW WARSZAWA

Miejsce: Torwar,
ul. Łazienkowska 6, Warszawa

Czas: Wtorek, 24 lutego 2015, 16:30

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.