PTC Gdynia Snooker Polish Open, TURNIEJ GDYNIA polecane

Cena od: 2 Kategoria ulgowy 37.5 PLN
Kategoria: sport

E-mail: sekretariat@hswgdynia.pl

PTC Gdynia Snooker Polish Open - międzynarodowy turniej sookera w Gdyni, który odbędzie się w dniach 6-9 luty 2014 roku w Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8. Start godzina 09:00.

Już za niecały miesiąc w hali Gdynia Arena w Gdyni rozpocznie się turniej Gdynia Open, podczas którego zobaczymy najlepszych snookerzystów świata.

Tym razem Gdynia będzie gospodarzem turnieju w pełnym wymiarze - zawodnicy zagrają na jedenastu stołach, od kwalifikacji aż po finał.

Turniej zaczyna się w czwartek, wtedy o udział w turnieju głównym będą walczyć amatorzy. W kwalifikacjach zobaczymy ponad trzydziestu polskich zawodników, wśród nich chociażby naszego byłego i jak do tej pory jedynego zawodowca, Kacpra Filipiaka. Wstęp na zawody w czwartek jest bezpłatny.

W piątek rusza turniej główny, zagra w nim 113 profesjonalistów i 15 amatorów, którzy przebrną kwalifikacje. Do Gdyni przyjadą mistrzowie świata - Steve Davis, Ken Doherty, John Higgins, Shaun Murphy, Peter Ebdon, Graeme Dott, Mark Williams i Neil Robertson, który już dwa razy zwyciężał w PTC rozgrywanym w Polsce. Nie zabraknie także innych wielkich nazwisk, jak Mark Selby, Judd Trump czy Jimmy White.

Plan turnieju, od kwalifikacji aż po niedzielny finał, znajduje się tutaj:

Gdynia Open w tym roku jest ostatnim turniejem cyklu, a więc ostatnią szansą dla zawodników na wywalczenie awansu do wielkiego finału PTC. Nie zabraknie więc snookerowych emocji i najwyższych breaków.

Zapraszamy do Gdyni!

Czwartkobiegi, SPORT OLSZTYN, Olsztyn - Stare Miasto, Olsztyn