Polska Noc Kabaretowa Płock polecane

Bilety: www.biletynakabarety.pl kabaretowebilety.pl
Gwiazdy: Kabaret Moralnego Niepokoju , Kabaret Skeczów Męczących
Strona: www.polskanockabaretowa.pl

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

Partnerzy:

Tede x Abel na Dachu Sukcesji! Noji? & Salvator Mixtape, KONCERT ŁÓDŹ, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja, Łódź

Tede x Abel na Dachu Sukcesji! Noji? & Salvator Mixtape, KONCERT ŁÓDŹ

ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz

Czas: Sobota, 4 sierpnia 2018, 18:30

Moja Krew Twoja Krew w stolicy!, Teatr Studio Buffo, Warszawa

Moja Krew Twoja Krew w stolicy!

Miejsce: Teatr Studio Buffo,
ul. Konopnickiej 6, Warszawa