Ostatki w Exclusive Club X-Demon, IMPREZA ZIELONA GÓRA

Ostatki w Exclusive Club X-Demon, IMPREZA ZIELONA GÓRA, Exclusive Music Club X-Demon, Zielona Góra

Miejsce: Exclusive Music Club X-Demon
ul. Kupiecka 63, Zielona Góra

Czas: Sobota, 18 lutego 2012, 21:00
Cena od: Bilet 10 PLN
Kategoria: clubbing

E-mail: event@xdemon.pl
Strona: www.xdemon.pl

• selekcja
    Ostatki - House Session, impreza w Zielonej Górze, która odbędzie się w klubie X-Demon mieszczącym się przy ul. Kupieckiej.

Spędź ostatnią sobotę karnawału w Clubie X-Demon w Zielonej Górze. Trzy sale taneczne, trzy różne rodzaje muzyki, strefa Vip oraz restauracja. Przygotuj się na najlepszą imprezę w mieście. Najpiękniejsze kobiety, najlepsi Dj-e, najlepsza obsługa. Zafunduj sobie ekskluzywne doznania w ostatnią sobotę karnawału 2012.

Robert Janowski, TRASA KONCERTOWA PROGRAMU

Robert Janowski, TRASA KONCERTOWA PROGRAMU "Jaka to melodia?", KONCERT ZIELONA GÓRA

Miejsce: Zielona Góra,
    Zielona Góra

Czas: Sobota, 25 października 2014, 19:00

Maria Peszek, KONCERT, Piwnica Artystyczna KAWON, Zielona Góra

Maria Peszek, KONCERT

Czas: Piątek, 24 października 2014, 18:00

Koncert Happysad jesień 2014: Jakby Nie Było Jutra Tour, KONCERT ZIELONA GÓRA, Piwnica Artystyczna KAWON, Zielona Góra

Koncert Happysad jesień 2014: Jakby Nie Było Jutra Tour, KONCERT ZIELONA GÓRA

Czas: Czwartek, 9 października 2014, 19:00

Afromental - X Tour, KONCERT, Piwnica Artystyczna KAWON, Zielona Góra

Afromental - X Tour, KONCERT

Czas: Piątek, 28 listopada 2014, 19:00

Środowe Single Party w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Środowe Single Party w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
    ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 17 września 2014, 21:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
    ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Czwartek, 18 września 2014, 20:00

ODLOTOWY CZWARTEK, CLUBBING GDAŃSK, Parlament Gdańsk, Gdańsk

ODLOTOWY CZWARTEK, CLUBBING GDAŃSK

Miejsce: Parlament Gdańsk,
    ul. św. Ducha 2, Gdańsk

Czas: Czwartek, 18 września 2014, 21:00

REKLAMA
    Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
    Serwisy grupy:
    Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
    Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
    Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
    Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
    Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
    Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
    Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.