Noc Kina polecane

Cena: bilet 19 PLN
Kategoria: akcje

E-mail: bydgoszcz@multikino.pl

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat.

Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.
W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 16 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.
Multikino – Bydgoszcz, :
Horrory - Krzyk 4 oraz Oczy Julii
Komedie - Poważny człowiek oraz Jak się pozbyć cellulitu
Kino Akcji - Sucker Punch oraz Maczeta
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

Puchar Polski Football Freestyle, IMPREZA, BYDGOSZCZ, Focus Mall Bydgoszcz, Bydgoszcz

Puchar Polski Football Freestyle, IMPREZA, BYDGOSZCZ

Bydgoszcz

Czas: 29-30 maja 2015, 10:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Sport.se.pl Superseriale.pl Superauto24.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: ESKA.tv Fokus.tv Murator.tv Polotv.pl SuperExpress.tv VOXMUSIC.tv
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.