Noc Kina polecane

Cena: bilet 19 PLN
Kategoria: akcje

E-mail: bydgoszcz@multikino.pl

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat.

Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.
W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 16 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.
Multikino – Bydgoszcz, :
Horrory - Krzyk 4 oraz Oczy Julii
Komedie - Poważny człowiek oraz Jak się pozbyć cellulitu
Kino Akcji - Sucker Punch oraz Maczeta
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

Andrzej Piaseczny trasa akustyczna, KONCERT BYDGOSZCZ, Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego , Bydgoszcz

Andrzej Piaseczny trasa akustyczna, KONCERT BYDGOSZCZ

Miejsce: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego ,
ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Czas: Niedziela, 22 marca 2015, 19:00

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 19 grudnia 2014, 15:00

Gokarty na torze Formula M1, Formuła M1 Marki, Marki

Gokarty na torze Formula M1

Miejsce: Formuła M1 Marki,
ul. Piłsudskiego 1, Marki

Czas: Dzisiaj, 19 grudnia 2014, 12:00

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Wtorek, 16 grudnia 2014, 20:30

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską, Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie, Iława

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie,
ul. Niepodległości 11b, Iława

Czas: Środa, 17 grudnia 2014, 16:00

Gerard Way, KONCERT + AKCJA WARSZAWA, Proxima, Warszawa

Gerard Way, KONCERT + AKCJA WARSZAWA

Miejsce: Proxima,
ul. Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Czas: Piątek, 30 stycznia 2015, 19:00

Holiday On Ice - Platinum, SHOW WARSZAWA, Torwar, Warszawa

Holiday On Ice - Platinum, SHOW WARSZAWA

Miejsce: Torwar,
ul. Łazienkowska 6, Warszawa

Czas: Wtorek, 24 lutego 2015, 16:30

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.