Noc Kina polecane

Cena: bilet 19 PLN
Kategoria: akcje

E-mail: bydgoszcz@multikino.pl

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat.

Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.
W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 16 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.
Multikino – Bydgoszcz, :
Horrory - Krzyk 4 oraz Oczy Julii
Komedie - Poważny człowiek oraz Jak się pozbyć cellulitu
Kino Akcji - Sucker Punch oraz Maczeta
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

Andrzej Piaseczny trasa akustyczna, KONCERT BYDGOSZCZ, Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego , Bydgoszcz

Andrzej Piaseczny trasa akustyczna, KONCERT BYDGOSZCZ

Miejsce: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego ,
ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Czas: Niedziela, 22 marca 2015, 19:00

Mela Koteluk trasa koncertowa Migracje 2014/2015, KONCERT BYDGOSZCZ, Estrada, Bydgoszcz

Mela Koteluk trasa koncertowa Migracje 2014/2015, KONCERT BYDGOSZCZ

Miejsce: Estrada,
ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz

Czas: Środa, 3 grudnia 2014, 19:00

X Kujawsko-Pomorskie Targi Ślubne i Komunijne, AKCJA BYDGOSZCZ, Hala Widowiskowo - Sportowa

X Kujawsko-Pomorskie Targi Ślubne i Komunijne, AKCJA BYDGOSZCZ

Miejsce: Hala Widowiskowo - Sportowa "Łuczniczka",
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

Czas: Niedziela, 7 grudnia 2014, 10:00

Moscow City Ballet – Jezioro Łabędzie w Polsce 2014, BALET BYDGOSZCZ, Opera Nova, Bydgoszcz

Moscow City Ballet – Jezioro Łabędzie w Polsce 2014, BALET BYDGOSZCZ

Miejsce: Opera Nova,
ul. M.Focha 5, Bydgoszcz

Czas: Wtorek, 9 grudnia 2014, 16:30

Moscow City Ballet – Jezioro Łabędzie w Polsce 2014, BALET BYDGOSZCZ

Miejsce: Opera Nova,
ul. M.Focha 5, Bydgoszcz

Czas: Wtorek, 9 grudnia 2014, 20:00

Speed Dating z ESKĄ, Multipub, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Multipub,
al. Solidarności 68a, Warszawa

Czas: Sobota, 22 listopada 2014, 17:00

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 23 listopada 2014, 11:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.