MOTOMIKOŁAJE 2013 polecane

Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

E-mail: gokarty@is.net.pl

Sportowe emocje i radość dzieci. To wszystko połączy kolejna edycja imprezy pod nazwą „Motomikołajki 2013”.

Na Motomikołajki zapraszają grupa MOTO-TARNÓW,  Ready to Race oraz Tor kartingowy Speed Race.

W programie znalazła się parada motocykli, samochodów rajdowych i quadów, która przejedzie ulicami miasta, rozegrane zostanie TEMI Karting Grand Prix, przygotowano też pokazy Supermoto i aut rajdowych. Zaproszenie do udziału w imprezie przyjęli: Patryk Kosiniak i Arkadiusz Michalski.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą gokarta, a także obejrzeć prezentację szkółki żużlowej. Nie zabraknie kącika zabaw dla dzieci. Uczestnicy imprezy otrzymają małe upominki, zaś mikołajkowe paczki trafią do podopiecznych placówek opiekuńczo – wychowawczych z regionu tarnowskiego.

„Motomikołajki” na terenie Toru Kartingowego Speed Race przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie odbędą się 8 grudnia od godziny 11.00.

Na sportowo – mikołajkowe emocje zaprasza was Radio ESKA.

Nasze zdjęcia z wydarzenia

Miejsce: Klub STUDIO,
ul. Budryka 4, Kraków

Czas: Piątek, 21 listopada 2014, 20:30

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Wtorek, 21 października 2014, 20:30

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, REWIA KRAKÓW, Kraków Arena, Kraków

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, REWIA KRAKÓW

Miejsce: Kraków Arena,

Czas: Piątek, 14 listopada 2014, 18:30

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, REWIA KRAKÓW, Kraków Arena, Kraków

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, REWIA KRAKÓW

Miejsce: Kraków Arena,

Czas: Sobota, 15 listopada 2014, 18:30

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.