eskaGO

Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

E-mail: gokarty@is.net.pl

Sportowe emocje i radość dzieci. To wszystko połączy kolejna edycja imprezy pod nazwą „Motomikołajki 2013”.

Na Motomikołajki zapraszają grupa MOTO-TARNÓW,  Ready to Race oraz Tor kartingowy Speed Race.

W programie znalazła się parada motocykli, samochodów rajdowych i quadów, która przejedzie ulicami miasta, rozegrane zostanie TEMI Karting Grand Prix, przygotowano też pokazy Supermoto i aut rajdowych. Zaproszenie do udziału w imprezie przyjęli: Patryk Kosiniak i Arkadiusz Michalski.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą gokarta, a także obejrzeć prezentację szkółki żużlowej. Nie zabraknie kącika zabaw dla dzieci. Uczestnicy imprezy otrzymają małe upominki, zaś mikołajkowe paczki trafią do podopiecznych placówek opiekuńczo – wychowawczych z regionu tarnowskiego.

„Motomikołajki” na terenie Toru Kartingowego Speed Race przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie odbędą się 8 grudnia od godziny 11.00.

Na sportowo – mikołajkowe emocje zaprasza was Radio ESKA.

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• MOTOMIKOŁAJE 2013 , Tor Kartingowy

Inauguracja Sezonu Motocyklowego - WYDARZENIE, TARNÓW, Centrum Handlowe MAX , Tarnów

Inauguracja Sezonu Motocyklowego - WYDARZENIE, TARNÓW

Miejsce: Centrum Handlowe MAX ,
ul. Szkotnik 1a, Tarnów

Czas: Niedziela, 27 kwietnia 2014, 11:00

Speed Dating z ESKĄ, Multipub, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Multipub,
al. Solidarności 68a, Warszawa

Czas: Środa, 16 kwietnia 2014, 18:30

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 11:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW, Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 31 maja 2014, 18:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów QUEEN, IMPREZA WROCŁAW , Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów QUEEN, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 5 lipca 2014, 19:00

Ajdol 2014!, KONKURS OLSZTYN ,  Rakor , Olsztyn

Ajdol 2014!, KONKURS OLSZTYN

Miejsce: Rakor ,
ul. Kanafojskiego 1, Olsztyn

Czas: Środa, 23 kwietnia 2014, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).