MARILYN MANSON - Metal Hammer Festival 2017, KATOWICE

MARILYN MANSON - Metal Hammer Festival 2017, KATOWICE, Spodek Katowice, Katowice

Miejsce: Spodek Katowice
ul. Korfantego 35, Katowice

Czas: Piątek, 21 lipca 2017, 14:00
Cena: 190 PLN
Bilety: ticketpro.pl
Kategoria: festiwale
Gwiazdy: Marilyn Manson
E-mail: mosir@mosir.katowice.pl

METAL HAMMER FESTIVAL 2017

MARILYN MANSON

+ goście specjalni

Jeden z największych showmanów XXI wieku, muzyk, który od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów i fanów. Artysta, który plasuje się poza wszelkimi klasyfikacjami i umyka wszelkim stereotypom. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący. Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,"Say10", który ukaże się 14 lutego przyszłego roku.

Marilyn Manson to sceniczny pseudonim Briana Warnera, który w 1989 roku wraz z Daisy Berkowitz stworzył zespół początkowo działający pod nazwą Marilyn Manson & the Spooky Kids, a który wkrótce przemianowany został na Marilyn Manson. Grupa zadebiutowała w 1994 roku za sprawą płyty "Portrait of an American Family", ale prawdziwy sukces zespół odniósł z następnym albumem, który ukazał się w 1996 roku, "Antichrist Superstar", płyta ta znalazła 7 mln nabywców na całym świecie. Kolejne albumy ugruntowały pozycję Mansona nie tylko jako świetnego muzyka, ale i najbardziej szokującego artysty na muzycznej scenie. Dotychczasową dyskografię grupy zamyka płyta "The Pale Emperor" z 2015 roku. Marilyn Manson na całym świecie sprzedał ponad 50 mln płyt, w samych tylko Stanach 8 studyjnych płyt znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów. W 2003 roku Manson został uznany przez MTV za 'jedynego prawdziwego artystę dzisiejszych czasów".

inf.prasowa

EDU ESPORTS LEAGUE, Miasto Katowice, Katowice

EDU ESPORTS LEAGUE

Miejsce: Miasto Katowice,