Maria Peszek, KONCERT WARSZAWA

Czas: Piątek, 22 listopada 2013, 19:00
Bilety: Organizator
Gwiazdy: Maria Peszek

22 listopada Klub Stodoła będzie miał przyjemność gościć na swej scenie Marię Peszek, wokalistkę, aktorkę, autorkę tekstów i performerkę!

Maria to niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej i teatralnej. Po 10 latach spędzonych na rozwijaniu kariery aktorskiej, grając u najważniejszych reżyserów teatralnych, filmowych i telewizyjnych, od 2005 roku Artystka skupia się na dziedzinie, która okazała się jej prawdziwą pasją – muzyce.

Miasto mania, projekt współtworzony z Wojciechem Waglewskim, w błyskawicznym tempie przyniósł Artystce szeroki rozgłos i uznanie. Jej drugi album, wyprodukowana przez Andrzeja Smolika Maria Awaria, pojawił się w 2008 roku i okazał się jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Jego wydanie pociągnęło za sobą ponad 200 koncertów zagranych w całej Polsce i za granicą, 100 tysięcy sprzedanych płyt i występy na największych festiwalach muzycznych. Od 2008 roku Maria Peszek prowadzi także w Radiu Roxy swój autorski program – Radio Maria.

W 2012 ukazała się trzecia, najbardziej przejmująca i bezkompromisowa płyta w dotychczasowej karierze Marii – Jezus Maria Peszek. Poruszając tematy religijności, polskości i tradycyjnych ról społecznych, album ten nie tylko wzbudził skrajne emocje, podzielając opinię publiczną, ale także okazał się absolutnym bestsellerem. Krążek rozszedł się w nakładzie niemal 50 tys. egzemplarzy, przynosząc tym samym Artystce trzeci w karierze status platynowej płyty.

Obecnie Maria koncertuje z materiałem z najnowszego albumu w Polsce i za granicą. Poza kilkudziesięcioma koncertami na terenie całego kraju, Artystka wystąpiła także w Londynie i Dublinie oraz na festiwalach – Open'er, Jarocin, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock i Męskie Granie.

Występ Marii Peszek na żywo będzie można zobaczyć w Stodole 22 listopada!

inf. prasowa

UGLY KID JOE - koncert WARSZAWA, Proxima, Warszawa

UGLY KID JOE - koncert WARSZAWA

Miejsce: Proxima,
ul. Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Czas: Środa, 25 kwietnia 2018, 19:00

METALLICA - koncert KRAKÓW, TAURON Arena Kraków, Kraków

METALLICA - koncert KRAKÓW

Czas: Sobota, 28 kwietnia 2018, 18:00

Lao Che, KONCERT, BYDGOSZCZ, Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego , Bydgoszcz

Lao Che, KONCERT, BYDGOSZCZ

Miejsce: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego ,
ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Czas: Niedziela, 22 kwietnia 2018, 19:00

Lao Che, KONCERT, CIECHOCINEK, Ciechocinek, Ciechocinek

Lao Che, KONCERT, CIECHOCINEK

Miejsce: Ciechocinek,
Ciechocinek

Czas: Poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 20:00

Lao Che, CIECHOCINEK, Ciechocinek, Ciechocinek

Lao Che, CIECHOCINEK

Miejsce: Ciechocinek,
Ciechocinek

Czas: Poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 20:00

Sobotni Hot Sat'dayz Pod Harendą, Piwnica pod Harendą, Warszawa

Sobotni Hot Sat'dayz Pod Harendą

Miejsce: Piwnica pod Harendą,
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 21 kwietnia 2018, 22:00

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!, Dekada, Warszawa

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!

Miejsce: Dekada,
ul. Grójecka 19/25, Warszawa