eskaGO

Czas: Piątek, 22 listopada 2013, 19:00
Bilety: Organizator
Gwiazdy: Maria Peszek

22 listopada Klub Stodoła będzie miał przyjemność gościć na swej scenie Marię Peszek, wokalistkę, aktorkę, autorkę tekstów i performerkę!

Maria to niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej i teatralnej. Po 10 latach spędzonych na rozwijaniu kariery aktorskiej, grając u najważniejszych reżyserów teatralnych, filmowych i telewizyjnych, od 2005 roku Artystka skupia się na dziedzinie, która okazała się jej prawdziwą pasją – muzyce.

Miasto mania, projekt współtworzony z Wojciechem Waglewskim, w błyskawicznym tempie przyniósł Artystce szeroki rozgłos i uznanie. Jej drugi album, wyprodukowana przez Andrzeja Smolika Maria Awaria, pojawił się w 2008 roku i okazał się jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Jego wydanie pociągnęło za sobą ponad 200 koncertów zagranych w całej Polsce i za granicą, 100 tysięcy sprzedanych płyt i występy na największych festiwalach muzycznych. Od 2008 roku Maria Peszek prowadzi także w Radiu Roxy swój autorski program – Radio Maria.

W 2012 ukazała się trzecia, najbardziej przejmująca i bezkompromisowa płyta w dotychczasowej karierze Marii – Jezus Maria Peszek. Poruszając tematy religijności, polskości i tradycyjnych ról społecznych, album ten nie tylko wzbudził skrajne emocje, podzielając opinię publiczną, ale także okazał się absolutnym bestsellerem. Krążek rozszedł się w nakładzie niemal 50 tys. egzemplarzy, przynosząc tym samym Artystce trzeci w karierze status platynowej płyty.

Obecnie Maria koncertuje z materiałem z najnowszego albumu w Polsce i za granicą. Poza kilkudziesięcioma koncertami na terenie całego kraju, Artystka wystąpiła także w Londynie i Dublinie oraz na festiwalach – Open'er, Jarocin, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock i Męskie Granie.

Występ Marii Peszek na żywo będzie można zobaczyć w Stodole 22 listopada!

inf. prasowa

Sizeer Music On Tour: Dirtyphonics, KONCERT WARSZAWA, Basen, Warszawa

Sizeer Music On Tour: Dirtyphonics, KONCERT WARSZAWA

Miejsce: Basen,
ul. Konopnickiej 6, Warszawa

Czas: Piątek, 25 kwietnia 2014, 20:00

YES, KONCERT WARSZAWA, Sala Kongresowa, Warszawa

YES, KONCERT WARSZAWA

Czas: Poniedziałek, 2 czerwca 2014, 17:30

Tori Amos - world Tour, KONCERT WARSZAWA, Sala Kongresowa, Warszawa

Tori Amos - world Tour, KONCERT WARSZAWA

Czas: Czwartek, 12 czerwca 2014, 18:00

LETZ ZEP, KONCERT WARSZAWA, Klub Stodoła, Warszawa

LETZ ZEP, KONCERT WARSZAWA

Miejsce: Klub Stodoła,
ul. Batorego 10, Warszawa

Czas: Sobota, 26 kwietnia 2014, 18:00

QUEEN SYMFONICZNIE 2014, KONCERT WARSZAWA, Sala Kongresowa, Warszawa

QUEEN SYMFONICZNIE 2014, KONCERT WARSZAWA

Czas: Sobota, 17 stycznia 2015, 18:00

Sonisphere 2014: Metallica, Alice In Chains i inni, FESTIWAL WARSZAWA, Stadion Narodowy w Warszawie, Warszawa

Sonisphere 2014: Metallica, Alice In Chains i inni, FESTIWAL WARSZAWA

Miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie,
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa

Czas: Piątek, 11 lipca 2014, 15:00

Edyta Bartosiewicz: trasa koncertowa 2014 Love Renovatio, KONCERT WARSZAWA, Palladium, Warszawa

Edyta Bartosiewicz: trasa koncertowa 2014 Love Renovatio, KONCERT WARSZAWA

Miejsce: Palladium,
ul. Złota 9, Warszawa

Czas: Wtorek, 13 maja 2014, 18:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).