Maria Peszek, KONCERT WARSZAWA

Czas: Piątek, 22 listopada 2013, 19:00
Bilety: Organizator
Gwiazdy: Maria Peszek

22 listopada Klub Stodoła będzie miał przyjemność gościć na swej scenie Marię Peszek, wokalistkę, aktorkę, autorkę tekstów i performerkę!

Maria to niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej i teatralnej. Po 10 latach spędzonych na rozwijaniu kariery aktorskiej, grając u najważniejszych reżyserów teatralnych, filmowych i telewizyjnych, od 2005 roku Artystka skupia się na dziedzinie, która okazała się jej prawdziwą pasją – muzyce.

Miasto mania, projekt współtworzony z Wojciechem Waglewskim, w błyskawicznym tempie przyniósł Artystce szeroki rozgłos i uznanie. Jej drugi album, wyprodukowana przez Andrzeja Smolika Maria Awaria, pojawił się w 2008 roku i okazał się jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Jego wydanie pociągnęło za sobą ponad 200 koncertów zagranych w całej Polsce i za granicą, 100 tysięcy sprzedanych płyt i występy na największych festiwalach muzycznych. Od 2008 roku Maria Peszek prowadzi także w Radiu Roxy swój autorski program – Radio Maria.

W 2012 ukazała się trzecia, najbardziej przejmująca i bezkompromisowa płyta w dotychczasowej karierze Marii – Jezus Maria Peszek. Poruszając tematy religijności, polskości i tradycyjnych ról społecznych, album ten nie tylko wzbudził skrajne emocje, podzielając opinię publiczną, ale także okazał się absolutnym bestsellerem. Krążek rozszedł się w nakładzie niemal 50 tys. egzemplarzy, przynosząc tym samym Artystce trzeci w karierze status platynowej płyty.

Obecnie Maria koncertuje z materiałem z najnowszego albumu w Polsce i za granicą. Poza kilkudziesięcioma koncertami na terenie całego kraju, Artystka wystąpiła także w Londynie i Dublinie oraz na festiwalach – Open'er, Jarocin, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock i Męskie Granie.

Występ Marii Peszek na żywo będzie można zobaczyć w Stodole 22 listopada!

inf. prasowa

Miejsce: Torwar,
ul. Łazienkowska 6, Warszawa

Czas: Niedziela, 15 listopada 2015, 18:30

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 1, FESTIWAL WARSZAWA, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 1, FESTIWAL WARSZAWA

Czas: Piątek, 12 czerwca 2015, 16:00

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 2, FESTIWAL WARSZAWA, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 2, FESTIWAL WARSZAWA

Czas: Sobota, 13 czerwca 2015, 16:00

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 3, FESTIWAL WARSZAWA, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

Orange Warsaw Festival 2015 - DZIEŃ 3, FESTIWAL WARSZAWA

Czas: Niedziela, 14 czerwca 2015, 16:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Sport.se.pl Superseriale.pl Superauto24.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: ESKA.tv Fokus.tv Murator.tv Polotv.pl SuperExpress.tv VOXMUSIC.tv
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.