Mała Czarna w Concordia Design, AKCJA POZNAŃ

Czas: Niedziela, 9 grudnia 2012, 18:00
Bilety: Info u organizatora
Kategoria: akcje

Projekt założony z myślą o szeroko pojętej sztuce, z naciskiem na modę i muzykę. Mający na celu umożliwienie młodym artystom zaprezentowania swoich dokonań szerokiej, branżowej publice.

Goście w towarzystwie pysznej kawy i muzyki na żywo, mają możliwość nie tylko obejrzenia
pokazów mody czy fotografii ale również zrobienia zakupów w strefie SHOW ROOM, gdzie
wschodzący projektanci oferują swoje unikatowe kolekcje w okazyjnych cenach.
MAŁA CZARNA odbędzie się w Concordii Design. To wyjątkowe i twórcze centrum innowacji, designu i kreatywności z pewnością będzie idealnym miejscem, w którym sztuka towarzyszyć będzie modzie.
Na gości czeka wiele atrakcji, w postaci m.in. strefy SHOW ROOM, koncertu na żywo, projekcji zdjęć, pokazów mody oraz loterii z fantastycznymi nagrodami. To wydarzenie to wspaniała okazja, aby na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia spędzić czas z przyjaciółmi oraz zakupić świąteczne prezenty dla całej rodziny.

Archive w Polsce 2015, KONCERT POZNAŃ, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Miejsce: Formuła M1 Marki,
ul. Piłsudskiego 1, Marki

Czas: Piątek, 19 grudnia 2014, 12:00

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Wtorek, 16 grudnia 2014, 20:30

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.