Mała Czarna w Concordia Design, AKCJA POZNAŃ

Czas: Niedziela, 9 grudnia 2012, 18:00
Bilety: Info u organizatora
Kategoria: akcje

Projekt założony z myślą o szeroko pojętej sztuce, z naciskiem na modę i muzykę. Mający na celu umożliwienie młodym artystom zaprezentowania swoich dokonań szerokiej, branżowej publice.

Goście w towarzystwie pysznej kawy i muzyki na żywo, mają możliwość nie tylko obejrzenia
pokazów mody czy fotografii ale również zrobienia zakupów w strefie SHOW ROOM, gdzie
wschodzący projektanci oferują swoje unikatowe kolekcje w okazyjnych cenach.
MAŁA CZARNA odbędzie się w Concordii Design. To wyjątkowe i twórcze centrum innowacji, designu i kreatywności z pewnością będzie idealnym miejscem, w którym sztuka towarzyszyć będzie modzie.
Na gości czeka wiele atrakcji, w postaci m.in. strefy SHOW ROOM, koncertu na żywo, projekcji zdjęć, pokazów mody oraz loterii z fantastycznymi nagrodami. To wydarzenie to wspaniała okazja, aby na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia spędzić czas z przyjaciółmi oraz zakupić świąteczne prezenty dla całej rodziny.

Czwartkobiegi, SPORT OLSZTYN, Olsztyn - Stare Miasto, Olsztyn

Czwartkobiegi, SPORT OLSZTYN

Miejsce: Olsztyn - Stare Miasto,
ul. Stare Miasto, Olsztyn