eskaGO

Czas: Niedziela, 12 grudnia 2010, 11:00
Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy na Jarmark jamneński, który odbędzie się w dniu 12 grudnia, w godzinach 11 - 16. W kramach jak zwykle będą czekali na naszych gości artyści i rękodzielnicy z ogromnie zróżnicowaną ofertą współczesnego rękodzieła i sztuki o ludowych korzeniach, która z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wzbogacona będzie o tradycyjne ozdoby choinkowe. Kupić będzie można nie tylko ubranka na choinkę, ale również piękne przedmioty na prezenty, które nie dość, że nie zrujnują naszego budżetu, to niewątpliwie, przez swoją oryginalność i niepowtarzalność sprawią wiele radości obdarowanym. W ofercie moc atrakcji: witraże, biżuteria - z drewna, filcu, masy solnej, modeliny, skóry i szkła, także koronkowa. Jak zwykle obecne będzie malarstwo w różnych technikach, zabawki i ozdoby z siana i słomy, dzieła rzeźbiarzy i hafciarzy. Koronka będzie reprezentowana jeszcze liczniej, niż dotychczas - i to w wielu odsłonach. Spotkamy się ponownie z pszczelarzem, który oprócz miodu zaprezentuje również niezwykle bogatą ofertę świec z wosku pszczelego. Po raz kolejny w ofercie jarmarku są karty okolicznościowe, kompozycje florystyczne, modele i zabawki drewniane. Tak, jak na poprzednich jarmarkach odbędzie się pokaz kucia żelaza i sprzedaż wyrobów z metaloplastyki. Oczywiście nie zabraknie też zdrowej żywności ze wsi Dąbrowa oraz wyrobów wędliniarskich z masarni w Niemicy. Jak zwykle zapraszamy koszalińskich kolekcjonerów do prezentacji swoich zbiorów. Będzie u nas także możliwość wymiany i zakupu eksponatów i tym samym wzbogacenia kolekcji.
Nie sposób podać pełnej ofert, tak bardzo jest bogata i zróżnicowana, dlatego 12 grudnia zapraszamy na dziedziniec Muzeum przy ul. Młyńskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 11:00 do 16:00

KULT - trasa koncertowa 2014, KONCERT KOSZALIN, Koszalin, Koszalin

KULT - trasa koncertowa 2014, KONCERT KOSZALIN

Miejsce: Koszalin,
Koszalin

Czas: Wtorek, 20 maja 2014, 21:00

Speed Dating z ESKĄ, Multipub, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Multipub,
al. Solidarności 68a, Warszawa

Czas: Środa, 16 kwietnia 2014, 18:30

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 17 kwietnia 2014, 15:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW, Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 31 maja 2014, 18:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów QUEEN, IMPREZA WROCŁAW , Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów QUEEN, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 5 lipca 2014, 19:00

Ajdol 2014!, KONKURS OLSZTYN ,  Rakor , Olsztyn

Ajdol 2014!, KONKURS OLSZTYN

Miejsce: Rakor ,
ul. Kanafojskiego 1, Olsztyn

Czas: Środa, 23 kwietnia 2014, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).