Jarmark Jamneński

Czas: Niedziela, 12 grudnia 2010, 11:00
Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy na Jarmark jamneński, który odbędzie się w dniu 12 grudnia, w godzinach 11 - 16. W kramach jak zwykle będą czekali na naszych gości artyści i rękodzielnicy z ogromnie zróżnicowaną ofertą współczesnego rękodzieła i sztuki o ludowych korzeniach, która z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wzbogacona będzie o tradycyjne ozdoby choinkowe. Kupić będzie można nie tylko ubranka na choinkę, ale również piękne przedmioty na prezenty, które nie dość, że nie zrujnują naszego budżetu, to niewątpliwie, przez swoją oryginalność i niepowtarzalność sprawią wiele radości obdarowanym. W ofercie moc atrakcji: witraże, biżuteria - z drewna, filcu, masy solnej, modeliny, skóry i szkła, także koronkowa. Jak zwykle obecne będzie malarstwo w różnych technikach, zabawki i ozdoby z siana i słomy, dzieła rzeźbiarzy i hafciarzy. Koronka będzie reprezentowana jeszcze liczniej, niż dotychczas - i to w wielu odsłonach. Spotkamy się ponownie z pszczelarzem, który oprócz miodu zaprezentuje również niezwykle bogatą ofertę świec z wosku pszczelego. Po raz kolejny w ofercie jarmarku są karty okolicznościowe, kompozycje florystyczne, modele i zabawki drewniane. Tak, jak na poprzednich jarmarkach odbędzie się pokaz kucia żelaza i sprzedaż wyrobów z metaloplastyki. Oczywiście nie zabraknie też zdrowej żywności ze wsi Dąbrowa oraz wyrobów wędliniarskich z masarni w Niemicy. Jak zwykle zapraszamy koszalińskich kolekcjonerów do prezentacji swoich zbiorów. Będzie u nas także możliwość wymiany i zakupu eksponatów i tym samym wzbogacenia kolekcji.
Nie sposób podać pełnej ofert, tak bardzo jest bogata i zróżnicowana, dlatego 12 grudnia zapraszamy na dziedziniec Muzeum przy ul. Młyńskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 11:00 do 16:00

Speed Dating z ESKĄ, Park, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Park,