Jarmark Jamneński

Czas: Niedziela, 12 grudnia 2010, 11:00
Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy na Jarmark jamneński, który odbędzie się w dniu 12 grudnia, w godzinach 11 - 16. W kramach jak zwykle będą czekali na naszych gości artyści i rękodzielnicy z ogromnie zróżnicowaną ofertą współczesnego rękodzieła i sztuki o ludowych korzeniach, która z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wzbogacona będzie o tradycyjne ozdoby choinkowe. Kupić będzie można nie tylko ubranka na choinkę, ale również piękne przedmioty na prezenty, które nie dość, że nie zrujnują naszego budżetu, to niewątpliwie, przez swoją oryginalność i niepowtarzalność sprawią wiele radości obdarowanym. W ofercie moc atrakcji: witraże, biżuteria - z drewna, filcu, masy solnej, modeliny, skóry i szkła, także koronkowa. Jak zwykle obecne będzie malarstwo w różnych technikach, zabawki i ozdoby z siana i słomy, dzieła rzeźbiarzy i hafciarzy. Koronka będzie reprezentowana jeszcze liczniej, niż dotychczas - i to w wielu odsłonach. Spotkamy się ponownie z pszczelarzem, który oprócz miodu zaprezentuje również niezwykle bogatą ofertę świec z wosku pszczelego. Po raz kolejny w ofercie jarmarku są karty okolicznościowe, kompozycje florystyczne, modele i zabawki drewniane. Tak, jak na poprzednich jarmarkach odbędzie się pokaz kucia żelaza i sprzedaż wyrobów z metaloplastyki. Oczywiście nie zabraknie też zdrowej żywności ze wsi Dąbrowa oraz wyrobów wędliniarskich z masarni w Niemicy. Jak zwykle zapraszamy koszalińskich kolekcjonerów do prezentacji swoich zbiorów. Będzie u nas także możliwość wymiany i zakupu eksponatów i tym samym wzbogacenia kolekcji.
Nie sposób podać pełnej ofert, tak bardzo jest bogata i zróżnicowana, dlatego 12 grudnia zapraszamy na dziedziniec Muzeum przy ul. Młyńskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 11:00 do 16:00

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN, Klub Studencki Kreślarnia, Koszalin

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN

Miejsce: Klub Studencki Kreślarnia,
ul. Rejtana 17, Koszalin

Czas: Sobota, 20 września 2014, 21:00

Robert Janowski, TRASA KONCERTOWA PROGRAMU

Robert Janowski, TRASA KONCERTOWA PROGRAMU "Jaka to melodia?", KONCERT KOSZALIN

Miejsce: Koszalin,
Koszalin

Czas: Sobota, 11 października 2014, 19:00

Ewa Farna - Niezwykłe Show z ESKA TV, KONCERT KOSZALIN, Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie, Koszalin

Ewa Farna - Niezwykłe Show z ESKA TV, KONCERT KOSZALIN

ul. Podgrodzie 1, Koszalin

Czas: Sobota, 27 września 2014, 21:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.