eskaGO

II Casting Miss Warmii i Mazur 2014, AKCJA OLSZTYN polecane

II Casting Miss Warmii i Mazur 2014, AKCJA OLSZTYN, Centrum Humanistyczne UWM (Aula Teatralna), Olsztyn

Miejsce: Centrum Humanistyczne UWM (Aula Teatralna)
ul. Kurta Obitza 1, Olsztyn

Czas: Środa, 19 lutego 2014, 18:00
Kategoria: akcje

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wielu od 14 do 24 lat na II Casting do Miss Warmii i Mazur, Miss Nastolatek Warmii i Mazur oraz Miss Olsztyna, będący regionalnym etapem Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014. 19 lutego, Centrum Humanistyczne UWM (Aula Teatralna), ul. Kurta Obitza 1. Start godzina 18:00.

Na casting należy zabrać dwuczęściowy strój kąpielowy oraz buty na wysokim obcasie. Casting, jak i konkurs są całkowicie bezpłatne. Dziewczyny, które zakwalifikują się do finału w trakcie przygotowań do gali uczą się autoprezentacji medialnej, pozowania do zdjęć oraz podstaw savoire vivru. Współpracują z najlepszymi choreografami i stylistami, doskonalą naukę chodzenia po wybiegu. Uczestniczą w szeregu szkoleń i pokazów.

Dlaczego warto wziąć udział w castingu? Kariery takich gwiazd jak: Aneta Kręglicka, Natalia Siwiec, Agnieszka Popielewicz, Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk, Monika Pietrasińska, Amanda Streich, Ewa Wiartel, Paula Marciniak, Julia Pietrucha, Agnieszka Kotlarska, Ola Kot, Agnieszka Cegielska i wiele innych aktorek i modelek są najlepszym przykładem rozwoju i wielkiej kariery jaki daje udział w tym prestiżowym konkursie. Wszystkie wymienione dziewczyny niegdyś startowały w Konkursie Miss Polski – nie każdej z nich udało się wygrać, ale każdej z nich udało się osiągnąć sukces.

Udział w Konkursie Miss Warmii i Mazur to niesamowita przygoda, zabawa i doświadczenie. Na ten rok przewidziane są liczne atrakcje i niespodzianki, którymi organizatorzy pragną zaskoczyć finalistki Miss Warmii i Mazur 2014.

Aby wziąć udział w castingu należy dokonać internetowego zgłoszenia wypełniając formularz na stronie http://www.missmazur.eu/zgloszenia/.

II Casting Miss Warmii i Mazur 2014 poleca Radio Eska Olsztyn 89,9

Miejsce: Olsztyn,
Olsztyn

Czas: Środa, 13 sierpnia 2014, 20:00

Friday Summer Party, IMPREZA OLSZTYN , Chilli Cocktail Bar & Restaurant, Olsztyn

Friday Summer Party, IMPREZA OLSZTYN

Miejsce: Chilli Cocktail Bar & Restaurant,
ul. Kołłątaja 1, Olsztyn

Czas: Piątek, 25 lipca 2014, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.