Hunter, KONCERT PALLADIUM

Cena: 50 PLN
Gwiazdy: Hunter

Hunter - koncert 2017: data, miejsce, bilety

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

inf.prasowe

Piątkowa Opcja Złota 7 w Hybrydach

Czas: Piątek, 30 czerwca 2017, 22:00

Sobota w Hybrydach to Hybryday!, Hybrydy, Warszawa

Sobota w Hybrydach to Hybryday!

Czas: Sobota, 24 czerwca 2017, 22:00

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa