Happysad, KONCERT ŁÓDŹ

Bilety: ticketpro.pl
Gwiazdy: Happysad

Happysad - trasa koncertowa promująca płytę Ciało obce

Utworów takich jak „Łydka” czy „Zanim pójdę”, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich debiutancki album „Wszystko jedno” został w 2007 roku uznany przez magazyn Teraz Rock za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów. Happysad wydał w październiku 2014 roku swój szósty już, album – „Jakby nie było jutra”. Płyta odbiega od starego obrazu Happysad, więcej w niej elektroniki, tanecznych rytmów. Na 10 lutego zapowiadana jest premiera najnowszego wydawnictwa – Ciało Obce. Ciało Obce to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku. Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy - Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach. „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku ”. – mówią jego członkowie.Fanów pierwszych albumów Happysad uspokajamy – na setliście na pewno pojawią się największe przeboje zespołu!

mat.prasowe

Juwenalia Politechniki Warszawskiej, Stadion Syrenki, Warszawa