eskaGO

Czas: Niedziela, 12 grudnia 2010, 15:30
Cena: Wstęp wolny
Kategoria: akcje

Robert Janowski będzie gwiazdą tegorocznej "Gwiazdki na Rynku" w Ostrowie. Zabawa odbędzie się wyjątkowo nie jak zawsze tydzień przed Gwiazdką, ale dwa tygodnie przed- 12 grudnia. Prócz gwiazdy pojawią się także liczni artyści z Ostrowa, młodzież i dzieci. Będzie oczywiście św. Mikołaj z prezentami i - na zakończenie- wielki pokaz sztucznych ogni. No i w ogóle mnóstwo atrakcji.
Celem "Gwiazdki..." jest nie tylko dobra zabawa ale przede wszystkim zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci. W tym roku, jak powiedział organizator Paweł Rajski, cały dochód z grudniowej imprezy zostanie przeznaczony na indywidualne zapomogi dla chorych maluchów.
"Gwiazdka na Rynku" odbędzie się w Ostrowie już po raz 18.

Wybiera się: 2 osoby

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Czwartek, 17 kwietnia 2014, 21:00

Odlotowe czwartki, IMPREZA GDAŃSK, Parlament Gdańsk, Gdańsk

Odlotowe czwartki, IMPREZA GDAŃSK

Miejsce: Parlament Gdańsk,
ul. św. Ducha 2, Gdańsk

Czas: Czwartek, 17 kwietnia 2014, 20:00

Międzynarodowy Mecz Żużlowy Polska Australia, Stadion Miejski w Ostrowie, Ostrów Wielkopolski

Międzynarodowy Mecz Żużlowy Polska Australia

Miejsce: Stadion Miejski w Ostrowie,
ul. Piłsudskiego 64, Ostrów Wielkopolski

Czas: Czwartek, 1 maja 2014, 18:00

Gala Guerrier Fight Night oraz Mistrzostwa Polski Full Contact Ostrów 2014, Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 4 , Ostrów Wielkopolski

Gala Guerrier Fight Night oraz Mistrzostwa Polski Full Contact Ostrów 2014

Miejsce: Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 4 ,
ul. Krotoszyńska 171, Ostrów Wielkopolski

Czas: 25-27 kwietnia 2014, 10:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Czwartek, 17 kwietnia 2014, 20:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW, Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 31 maja 2014, 18:00

Juwenalia Krakowskie 2014, JUWENALIA KRAKÓW, Kraków, Kraków

Juwenalia Krakowskie 2014, JUWENALIA KRAKÓW

Miejsce: Kraków,

Czas: 12-18 maja 2014, 10:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).