Florian Hofer - TRASA KONCERTOWA 2014, KONCERT ZAMKNIĘTY

Czas: Piątek, 14 lutego 2014, 20:00
Bilety: TYLKO ZAPROSZENIA
Gwiazdy: Florian Hofer

Florian Hofer ponownie w Polsce!

Florian Hofer, utalentowany niemiecki muzyk, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat. Współpracował m.in. z takimi artystami jak Paweł Mąciwoda (Scorpions), Atma Anur oraz Kacey Cubero. Na polskiej scenie muzycznej już dwukrotnie zagrał na jednej scenie z zespołem Andrzeja Nowaka – Złe Psy. Wraca do nas na trasę koncertową ze swoim solowym projektem i płytą „Reaching”, która oficjalną premierę będzie miała 28 lutego 2014 roku.

Trasa koncertowa w Polsce będzie trwała cztery dni, jednakże jest to dopiero początek. Muzyk uwielbia nasz kraj, ma tu wiele przyjaciół, a jego ukochanym miastem jest Kraków, gdzie przez jakiś czas mieszkał. Pewne jest zatem to, iż w najbliższych miesiącach przyjedzie na kolejne koncerty. Obecna trasa planowana jest w dniach 13-16 luty 2014 roku i odbędzie się w takich miastach jak: Kraków, Wrocław oraz Łódź.

13.02.2014 r. Florian zagra wraz z krakowskim zespołem Botique w klubie Schizofrenia przy ulicy Borka Joselewicza 6 w Krakowie, o godzinie 20:00.

14.02.2014 r. Florian będzie gościem specjalnym na koncercie zamkniętym. Niestety nie możemy zdradzić więcej szczegółów.

15.02.2014 r. Florian zagra wraz z zespołami: Nagi Lunch z Wrocławia oraz Dead Efforts z Warszawy we wrocławskim klubie rockowym Od Zmierzchu do Świtu przy ulicy Krupniczej 15, o godzinie 20:00.

16.02.2014 r. Florian zagra z zespołem Dead Efforts w łódzkim klubie Dom przy ulicy Piotrkowskiej 138/140, o godzinie 20:00.

Wszystkie koncerty są obiletowane i wstęp będzie wynosił 15 zł. Bilety dostępne wyłącznie w dniu koncertu.

inf. prasowa

plac Osiedle Szkolne 25, Kraków

Czas: Czwartek, 26 marca 2015, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.