ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu. polecane

Kategoria: akcje

E-mail: katowice@heliosnet.pl
Strona: enemef.pl/

ENEMEF Noc Grozy i Horrorów - czyli Nocny Maraton Filmowy z dreszczykiem, szykuje się w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu.W ramach tego ENEMEFU w kinie pojawią się aż dwa repertuary,każdy będzie mógł wybrać zestaw według uznania.W kinach Helios w Katowicach i Sosnowcu będzie można zobaczyć takie filmy jak:
"Pozwól Mi Wejść","Rec 2","Paranormal Activity" oraz film pt."The Box Pułapka".
Drugi zestaw: "Wrota Do Piekieł","Koszmar Z Ulicy Wiązów","Czwarty Stopień" i "Zejście Dwa".Więcej informacji dotyczących ENEMEF'u jak i prezentowanych filmów znajdziesz na stronie ENEMEF.
Mamy dla Was zaproszenia na Noc Grozy i Horrorów.Piszcie na adres bilety@eska.pl z hasłem ENEMEF oraz podaniem miasta w którym odbędzie się maraton.

Maraton startuje 29 października o 23:30.

Partnerzy:

Wybiera się: 16 osób

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu., Kino Helios Katowice, Katowice

Królewna Śnieżka ON ICE , Spodek Katowice, Katowice

Królewna Śnieżka ON ICE

Miejsce: Spodek Katowice,
ul. Korfantego 35, Katowice

Czas: Środa, 16 grudnia 2014, 14:30

Speed Dating z ESKĄ, Multipub, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Multipub,
al. Solidarności 68a, Warszawa

Czas: Sobota, 28 marca 2015, 16:30

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 30 marca 2015, 15:00

Gokarty na torze Formula M1 również zimą!, Formuła M1 Marki, Marki

Gokarty na torze Formula M1 również zimą!

Miejsce: Formuła M1 Marki,
ul. Piłsudskiego 1, Marki

Czas: Niedziela, 29 marca 2015, 12:00

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską, Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie, Iława

Rozbiegana Iława / Biegaj z Eską

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie,
ul. Niepodległości 11b, Iława

Czas: Środa, 1 kwietnia 2015, 16:00

Fashion Meeting POP UP STORE, AKCJA WROCŁAW, Browar Mieszczański, Wrocław

Fashion Meeting POP UP STORE, AKCJA WROCŁAW

Miejsce: Browar Mieszczański,
ul. Hubska 44-48, Wrocław

Czas: 11-12 kwietnia 2015, 11:00

VIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY „ZŁOTE POINTY 2015”, Hala Opery na Zamku, Szczecin

VIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY „ZŁOTE POINTY 2015”

Miejsce: Hala Opery na Zamku,
ul. energetyków 40, Szczecin

Czas: 15-17 kwietnia 2015, 17:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.