ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu. polecane

Kategoria: akcje

E-mail: katowice@heliosnet.pl
Strona: enemef.pl/

ENEMEF Noc Grozy i Horrorów - czyli Nocny Maraton Filmowy z dreszczykiem, szykuje się w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu.W ramach tego ENEMEFU w kinie pojawią się aż dwa repertuary,każdy będzie mógł wybrać zestaw według uznania.W kinach Helios w Katowicach i Sosnowcu będzie można zobaczyć takie filmy jak:
"Pozwól Mi Wejść","Rec 2","Paranormal Activity" oraz film pt."The Box Pułapka".
Drugi zestaw: "Wrota Do Piekieł","Koszmar Z Ulicy Wiązów","Czwarty Stopień" i "Zejście Dwa".Więcej informacji dotyczących ENEMEF'u jak i prezentowanych filmów znajdziesz na stronie ENEMEF.
Mamy dla Was zaproszenia na Noc Grozy i Horrorów.Piszcie na adres bilety@eska.pl z hasłem ENEMEF oraz podaniem miasta w którym odbędzie się maraton.

Maraton startuje 29 października o 23:30.

Partnerzy:

Wybiera się: 16 osób

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu., Kino Helios Katowice, Katowice

18 Festiwal Filmowy Cropp Kultowe w Katowicach., Biuro Organizacyjne Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe, Katowice

18 Festiwal Filmowy Cropp Kultowe w Katowicach.

Miejsce: Biuro Organizacyjne Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe,
plac Plac Sejmu Śląskiego 2/425, Katowice

Czas: 15-24 maja 2015, 09:00

"Juwenalia" w Klubie Pomarańcza.

Miejsce: Klub Pomarańcza,
ul. Matejki 3, Katowice

Czas: Środa, 6 maja 2015, 21:00

Gala Only1 - BITWA O TRZY PASY, Spodek Katowice, Katowice

Gala Only1 - BITWA O TRZY PASY

Czas: Piątek, 29 maja 2015, 20:00

Królewna Śnieżka ON ICE , Spodek Katowice, Katowice

Królewna Śnieżka ON ICE

Czas: Środa, 16 grudnia 2014, 14:30

Silesia Bazar Vol.2 - Spodek Katowice., Spodek Katowice, Katowice

Silesia Bazar Vol.2 - Spodek Katowice.

Czas: 20-21 czerwca 2015, 09:00

Profi Auto Show 2015 & Profi Auto FMX & Music Show., Spodek Katowice, Katowice

Profi Auto Show 2015 & Profi Auto FMX & Music Show.

Czas: 23-24 maja 2015, 09:00

AWFalia 2015, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Katowice

AWFalia 2015

Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki,
ul. Mikołowska 72a, Katowice

Czas: 6-8 maja 2015, 20:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.