ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu. polecane

Kategoria: akcje

E-mail: katowice@heliosnet.pl
Strona: enemef.pl/

ENEMEF Noc Grozy i Horrorów - czyli Nocny Maraton Filmowy z dreszczykiem, szykuje się w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu.W ramach tego ENEMEFU w kinie pojawią się aż dwa repertuary,każdy będzie mógł wybrać zestaw według uznania.W kinach Helios w Katowicach i Sosnowcu będzie można zobaczyć takie filmy jak:
"Pozwól Mi Wejść","Rec 2","Paranormal Activity" oraz film pt."The Box Pułapka".
Drugi zestaw: "Wrota Do Piekieł","Koszmar Z Ulicy Wiązów","Czwarty Stopień" i "Zejście Dwa".Więcej informacji dotyczących ENEMEF'u jak i prezentowanych filmów znajdziesz na stronie ENEMEF.
Mamy dla Was zaproszenia na Noc Grozy i Horrorów.Piszcie na adres bilety@eska.pl z hasłem ENEMEF oraz podaniem miasta w którym odbędzie się maraton.

Maraton startuje 29 października o 23:30.

Partnerzy:

Wybiera się: 16 osób

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu., Kino Helios Katowice, Katowice

Timo & Dicca w Klubie Pomarańcza w Katowicach., Klub Pomarańcza, Katowice

Timo & Dicca w Klubie Pomarańcza w Katowicach.

Miejsce: Klub Pomarańcza,

ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 4 lipca 2015, 11:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Sport.se.pl Superseriale.pl Superauto24.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: ESKA.tv Fokus.tv Murator.tv Polotv.pl SuperExpress.tv VOXMUSIC.tv
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.