eskaGO

Kategoria: akcje

E-mail: katowice@heliosnet.pl
Strona: enemef.pl/

ENEMEF Noc Grozy i Horrorów - czyli Nocny Maraton Filmowy z dreszczykiem, szykuje się w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu.W ramach tego ENEMEFU w kinie pojawią się aż dwa repertuary,każdy będzie mógł wybrać zestaw według uznania.W kinach Helios w Katowicach i Sosnowcu będzie można zobaczyć takie filmy jak:
"Pozwól Mi Wejść","Rec 2","Paranormal Activity" oraz film pt."The Box Pułapka".
Drugi zestaw: "Wrota Do Piekieł","Koszmar Z Ulicy Wiązów","Czwarty Stopień" i "Zejście Dwa".Więcej informacji dotyczących ENEMEF'u jak i prezentowanych filmów znajdziesz na stronie ENEMEF.
Mamy dla Was zaproszenia na Noc Grozy i Horrorów.Piszcie na adres bilety@eska.pl z hasłem ENEMEF oraz podaniem miasta w którym odbędzie się maraton.

Maraton startuje 29 października o 23:30.

Partnerzy:

Wybiera się: 16 osób

Nasze zdjęcia z wydarzenia

• ENEMEF Noc Grozy I Horrorów w Kinie Helios w Katowicach i Sosnowcu., Kino Helios Katowice, Katowice

Tarja, KONCERT KATOWICE , Mega Club, Katowice

Tarja, KONCERT KATOWICE

Miejsce: Mega Club,
ul. Żelazna 9, Katowice

Czas: Środa, 12 listopada 2014, 19:00

DILLON, TRASA KONCERTOWA KATOWICE, Kinoteatr Rialto , Katowice

DILLON, TRASA KONCERTOWA KATOWICE

Miejsce: Kinoteatr Rialto ,
ul. Św. Jana 24, Katowice

Czas: Wtorek, 13 maja 2014, 20:00

Sounds Like The End Of The World - trasa koncertowa 2014, KONCERT KATOWICE, Projekt Korba, Katowice

Sounds Like The End Of The World - trasa koncertowa 2014, KONCERT KATOWICE

Miejsce: Projekt Korba,
ul. Grabowa 2, Katowice

Czas: Piątek, 23 maja 2014, 18:00

DILLON koncert, KONCERT KATOWICE, Kinoteatr Rialto , Katowice

DILLON koncert, KONCERT KATOWICE

Miejsce: Kinoteatr Rialto ,
ul. Św. Jana 24, Katowice

Czas: Wtorek, 13 maja 2014, 20:00

Speed Dating z ESKĄ, Multipub, Warszawa

Speed Dating z ESKĄ

Miejsce: Multipub,
al. Solidarności 68a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 16 kwietnia 2014, 18:30

Ścigamy się w Racing Center Warsaw, Racing Center Warsaw, Warszawa

Ścigamy się w Racing Center Warsaw

Miejsce: Racing Center Warsaw,
ul. Modularna 3a, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 16 kwietnia 2014, 15:00

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW, Od zmierzchu do świtu, Wrocław

III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi, IMPREZA WROCŁAW

Miejsce: Od zmierzchu do świtu,
ul. Krupnicza 15, Wrocław

Czas: Sobota, 31 maja 2014, 18:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).