Dni Pawłowa

Czas: Niedziela, 28 sierpnia 2011, 12:00
Cena: Wstęp wolny

E-mail: urzad@gmina-pawlow.pl

28 sierpnia na boisku gminnym w Pawłowie odbędą się tegoroczne Dni Pawłowa. W tym dniu gmina Pawłów będzie również organizatorem dożynek powiatowo - gminnych.

Poza tradycyjnym obrządkiem związanym z uroczystościami dożynkowymi organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla mieszkańców gminy Pawłów oraz powiatu starachowickiego. Na scenie pojawi się m.in. popularny duet DJ-ów Kalwi & Remi (godzina 20:30), Krzysztof Krawczyk (godzina 17:30) oraz kabaret LIMO (godzina 19:00).

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Czwartek, 18 września 2014, 21:00

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski 2014, AKCJA POZNAŃ, Stary Rynek, Poznań

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski 2014, AKCJA POZNAŃ

Miejsce: Stary Rynek,
Poznań

Czas: 2-3 października 2014, 20:00

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN, Klub Studencki Kreślarnia, Koszalin

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN

Miejsce: Klub Studencki Kreślarnia,
ul. Rejtana 17, Koszalin

Czas: Sobota, 20 września 2014, 21:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Czwartek, 18 września 2014, 20:00

OTRZĘSINY I ROKU AGH: koncert PAJUJO + dyskoteka, Klub STUDIO, Kraków

OTRZĘSINY I ROKU AGH: koncert PAJUJO + dyskoteka

Miejsce: Klub STUDIO,
ul. Budryka 4, Kraków

Czas: Piątek, 10 października 2014, 19:30

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Wtorek, 16 września 2014, 20:30

Środowe Single Party w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Środowe Single Party w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Środa, 17 września 2014, 21:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.