Dni Pawłowa

Czas: Niedziela, 28 sierpnia 2011, 12:00
Cena: Wstęp wolny

E-mail: urzad@gmina-pawlow.pl

28 sierpnia na boisku gminnym w Pawłowie odbędą się tegoroczne Dni Pawłowa. W tym dniu gmina Pawłów będzie również organizatorem dożynek powiatowo - gminnych.

Poza tradycyjnym obrządkiem związanym z uroczystościami dożynkowymi organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla mieszkańców gminy Pawłów oraz powiatu starachowickiego. Na scenie pojawi się m.in. popularny duet DJ-ów Kalwi & Remi (godzina 20:30), Krzysztof Krawczyk (godzina 17:30) oraz kabaret LIMO (godzina 19:00).

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Dzisiaj, 18 grudnia 2014, 21:00

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN, Klub Studencki Kreślarnia, Koszalin

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN

Miejsce: Klub Studencki Kreślarnia,
ul. Rejtana 17, Koszalin

Czas: Sobota, 20 grudnia 2014, 21:00

Sylwestrowa noc w rytmie disco '70 & '80 w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sylwestrowa noc w rytmie disco '70 & '80 w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Czas: Środa, 31 grudnia 2014, 21:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Czas: Dzisiaj, 18 grudnia 2014, 20:00

Sylmjazzter epizod IV,IMPREZA ELBLĄG, Mjazzga, Elbląg

Sylmjazzter epizod IV,IMPREZA ELBLĄG

Miejsce: Mjazzga,
ul. Kowalska 1-2c, Elbląg

Czas: 31 grudnia - 1 stycznia 2015, 20:00

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zumba Night w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Czas: Wtorek, 16 grudnia 2014, 20:30

Środowe Single Party w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Środowe Single Party w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Środa, 17 grudnia 2014, 21:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.