Dni Mysłowic 2017

Czas: 23-25 czerwca 2017, 17:00
Kategoria: clubbing, koncerty, festiwale

Strona: www.myslowice.pl

Dni Mysłowic: wielki koncert,  grillowanie i piknik historyczny

Na zakończenie roku szkolnego Mysłowice ponownie zabrzmią koncertowo w Parku Słupna. Właśnie w ostatni weekend czerwca rozpoczną się tegoroczne Dni Mysłowic i potrwają tradycyjnie trzy dni - od 23 do 25 czerwca br. Oprócz koncertu głównego, na którym wystąpią Sylwia Grzeszczak i C-BooL, odbędzie się m. in.   Grillowanie – Biesiada Śląska, V Piknik Historyczny oraz wiele innych atrakcji i wydarzeń.

Muzycznym emocjom towarzyszyć będą pokazy, występy taneczne, widowiska, wydarzenia kulturalne i sportowe oraz konkursy z nagrodami.

23 czerwca (piątek), Park Słupna 17:00 - zagrają m.in. Sylwia Grzeszczak, C-BooL i Kamil Kubas, a ponadto pojawi się muzyka alternatywna. Imprezę poprowadzi Jankes z radia ESKA.

24 czerwca (sobota), Park Słupna 15:00 -  Grillowanie – Biesiada Śląska - odbędzie się wspólne grillowanie i degustacja żuru oraz występy zespołów B.A.R. i Golden Mix.

25 czerwca (niedziela), Górka Słupecka 11:00 - V Piknik Historyczny - wymarsz Orszaku spod Muzeum Miasta Mysłowice na Górkę Słupecką, a następnie finał konkursu na najciekawsze średniowieczne przebranie, pokazy rycerskie, w tym jazdy konnej, oraz sokolniczy. Dodatkowo odbędą się: pokaz sztuki kowalskiej i wytwarzania papieru czerpanego, którym towarzyszyć będą animacje z dziećmi, tańce dawne oraz zabawy z gliną.

Podczas trwania wydarzeń głównych Dni Mysłowic w Dzielnicy Bończyk-Tuwima w niedzielę 25 czerwca na Placu św. Jana Pawła II odbędzie się XXIV Familijny Festyn Świętojański i V Świętojański Bieg Trzeźwościowy.

Koncert Sławomira i Zenka Martyniuka, Teatr Letni , Szczecin

Koncert Sławomira i Zenka Martyniuka

Miejsce: Teatr Letni ,
ul. Fałata 2, Szczecin