eskaGO

E-mail: klub@parlament.com.pl
Strona: www.parlament.com.pl

• wiek od 18 lat
    Disco Fever - impreza w Gdańsku, która odbywa się w każdą sobotę w klubie Parlament przy ul. św. Ducha 2. Start godzina 20:00.

Chcesz przenieść się w czasy prekursorów disco i poczuć się jak John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy"? A może kręci Cię klubowe granie i całonocna zabawa dokładnie tak jak robią to na słonecznej Ibizie albo hip-hopowe rytmy rodem zza oceanu?

Jeśli tak to musisz tu być! Bowiem w Parlamencie w sobotnią noc jest to wszystko i o wiele więcej. W sobotnie wieczory w Parlamencie, każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Nasi Dje prezentują szerokie spektrum muzyczne i właściwie każdy gatunek jest tu grany. Tak wiec imprezowicze usłyszą typowe gatunki klubowe takie jak house czy elektro, ale również utwory z nurtu tzw. czarnej muzy. Nie brakuje również największych przebojów z innych, często trudnych do sklasyfikowania nurtów muzycznych. Jednym słowem na sobotnich imprezach w Parlamencie nie można się nudzić i każdy znajdzie, coś, przy czym lubi się bawić.

CU2Night , IMPREZA GDAŃSK , Parlament Gdańsk, Gdańsk

CU2Night , IMPREZA GDAŃSK

Miejsce: Parlament Gdańsk,

Czas: Sobota, 19 kwietnia 2014, 20:00

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
    ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Czwartek, 17 kwietnia 2014, 21:00

Sobota to Hybryday!, Hybrydy, Warszawa

Sobota to Hybryday!

Miejsce: Hybrydy,
    ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Sobota, 26 kwietnia 2014, 21:00

Get wet, IMPREZA ŁÓDŹ, Klub Czekolada, Łódź

Get wet, IMPREZA ŁÓDŹ

Miejsce: Klub Czekolada,
    ul. Piotrkowska 55, Łódź

Czas: 21-22 kwietnia 2014, 21:00

Sensational Saturdays w Hulakula, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sensational Saturdays w Hulakula

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
    ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Sobota, 26 kwietnia 2014, 21:00

Radio Granie / Quadrobeat, IMPREZA GDAŃSK , AK PG

Radio Granie / Quadrobeat, IMPREZA GDAŃSK

Miejsce: AK PG "Kwadratowa",
    ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Czas: Piątek, 18 kwietnia 2014, 21:00

Odlotowe czwartki, IMPREZA GDAŃSK, Parlament Gdańsk, Gdańsk

Odlotowe czwartki, IMPREZA GDAŃSK

Miejsce: Parlament Gdańsk,

Czas: Czwartek, 17 kwietnia 2014, 20:00

REKLAMA
    Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
    Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).