Disco Fever, IMPREZA GDAŃSK

E-mail: klub@parlament.com.pl
Strona: www.parlament.com.pl

• wiek od 18 lat
    Disco Fever - impreza w Gdańsku, która odbywa się w każdą sobotę w klubie Parlament przy ul. św. Ducha 2. Start godzina 20:00.

Chcesz przenieść się w czasy prekursorów disco i poczuć się jak John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy"? A może kręci Cię klubowe granie i całonocna zabawa dokładnie tak jak robią to na słonecznej Ibizie albo hip-hopowe rytmy rodem zza oceanu?

Jeśli tak to musisz tu być! Bowiem w Parlamencie w sobotnią noc jest to wszystko i o wiele więcej. W sobotnie wieczory w Parlamencie, każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Nasi Dje prezentują szerokie spektrum muzyczne i właściwie każdy gatunek jest tu grany. Tak wiec imprezowicze usłyszą typowe gatunki klubowe takie jak house czy elektro, ale również utwory z nurtu tzw. czarnej muzy. Nie brakuje również największych przebojów z innych, często trudnych do sklasyfikowania nurtów muzycznych. Jednym słowem na sobotnich imprezach w Parlamencie nie można się nudzić i każdy znajdzie, coś, przy czym lubi się bawić.

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Czas: Czwartek, 20 listopada 2014, 21:00

Sylwestrowa noc w rytmie disco '70 & '80 w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sylwestrowa noc w rytmie disco '70 & '80 w Hulakula, IMPREZA WARSZAWA

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
    ul. Dobra 56/66, Warszawa

Czas: Środa, 31 grudnia 2014, 21:00

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN, Klub Studencki Kreślarnia, Koszalin

Vibration Night, IMPREZA KOSZALIN

Miejsce: Klub Studencki Kreślarnia,
    ul. Rejtana 17, Koszalin

Sobota to Hybryday!, Hybrydy, Warszawa

Sobota to Hybryday!

Czas: Sobota, 22 listopada 2014, 21:00

Sensational Saturdays w Hulakula, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sensational Saturdays w Hulakula

Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta,
    ul. Dobra 56/66, Warszawa

Karaoke w Yolo, IMPREZA ELBLĄG, Yolo ClubE, Elbląg

Karaoke w Yolo, IMPREZA ELBLĄG

Miejsce: Yolo ClubE,
    ul. Odzieżowa 12, Elbląg

Czas: Środa, 26 listopada 2014, 20:00

5 urodziny Twistera - czwartek w Hybrydach, IMPREZA WARSZAWA, Hybrydy, Warszawa

5 urodziny Twistera - czwartek w Hybrydach, IMPREZA WARSZAWA

Czas: 27-28 listopada 2014, 22:00

REKLAMA
    Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
    Serwisy grupy:
    Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
    Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
    Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
    Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
    Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
    Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
    Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.