DAWID KWIATKOWSKI, KONCERT WARSZAWA polecane

Bilety: W klubie
Gwiazdy: Dawid Kwiatkowski
E-mail: klub@klubproxima.com.pl

14.12.2013 - GŁÓWNY KONCERT PROMOCYJNY ALBUMU 9893.

19:00 - otwieramy drzwi
20:00 - start koncertu

Klub Proxima Warszawa
Koncert DAWIDA KWIATKOWSKIEGO z zespołem.
Trasa promująca album 9893

Fani będą mogli usłyszeć utwory z trasy Biegnijmy Tour oraz autorski materiał z albumu 9893, który 3 tygodnie przed premierą, jako jedyny w Polsce uzyskał status złotej płyty.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA DNIACH.

Bilety : 35 zł (przedsprzedaż : Sieć Sprzedaży TicketPro - Empik, Media Markt, Saturn), 40 zł (w dniu koncertu)

Dawid Kwiatkowski - odkrycie roku 2013.

Swoją przygodę z muzyką zaczął dwa lata temu, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’” gdzie zajął pierwsze miejsce. Odnesiony sukces zainspirował go do kontynuowania muzycznej kariery. Dawid swoją popularność w internecie zaczął od prowadzenia bloga, nagrywania coverów znanych utworów, które umieszczał na portalu YouTube. Nagrania okazały się ogromnym sukcesem, co potwierdzają setki tysięcy wyświetleń, subskrypcji oraz pozytywnych komentarzy internautów. Od tego momentu Dawid zaczął skupiać wokół siebie dużą liczbę fanów, którzy pokochali go za interesujący głos, charakter, wygląd i niespotykaną charyzmę. Publiczne wystąpienia Dawida gromadzą tysiące fanów, którzy są w stanie przejechać dla niego całą Polskę.

inf. prasowa

Twister Night - czwartek w Hybrydach, Hybrydy, Warszawa

Twister Night - czwartek w Hybrydach

Miejsce: Hybrydy,
ul. Złota 7/9, Warszawa

Czas: Czwartek, 23 października 2014, 21:00

Piątek i Party Music w Stereo, Stereo Club, Warszawa

Piątek i Party Music w Stereo

Miejsce: Stereo Club,
ul. Zgoda 9, Warszawa

Czas: Piątek, 24 października 2014, 21:00

Friday Hits w piątek w Hulakula, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Friday Hits w piątek w Hulakula

Czas: Piątek, 24 października 2014, 20:00

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Czwartek w Hulakula od 70s po nowe hity!

Czas: Czwartek, 23 października 2014, 20:00

Sensational Saturdays w Hulakula, Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sensational Saturdays w Hulakula

Czas: Sobota, 1 listopada 2014, 21:00

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!, Dekada, Warszawa

Czwartek w Dekadzie to Ladies Night!

Miejsce: Dekada,
ul. Grójecka 19/25, Warszawa

Czas: Czwartek, 23 października 2014, 20:00

Week-End w piątek w Dekadzie!, Dekada, Warszawa

Week-End w piątek w Dekadzie!

Miejsce: Dekada,
ul. Grójecka 19/25, Warszawa

Czas: Piątek, 24 października 2014, 21:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.