Afryka Reggae Festiwal, FESTIWAL TORUŃ

Afryka Reggae Festiwal, FESTIWAL TORUŃ, Od Nowa - Studencki Klub Pracy Twórczej, Toruń

Miejsce: Od Nowa - Studencki Klub Pracy Twórczej
ul. Gagarina 37a, Toruń

Czas: 25-26 stycznia 2013, 19:00
Cena od: Bilety 30 PLN
Bilety: Od Nowa
Kategoria: festiwale
Gwiazdy: Jamal , Izrael , Raggafaya , Paraliż Band , Tabu , Dubska
E-mail: odnowa@umk.pl
Strona: www.afryka.umk.pl

Afryka Reggae Festiwal odbędzie się w Klubie Od NOWa przy ulicy Gagarina 37a w Toruniu w dniach 25-26 stycznia 2013 roku. Start godzina 19:00

2013. 23. edycja kultowego festiwalu reggae! Dochód przeznaczony będzie na budowę nowych studni w południowym Sudanie, który jest szczególnie narażony na brak wody pitnej. Organizatorami festiwalu jest Stowarzyszenie „Toruńska Grupa Inicjatywna - Nowe Społeczeństwo", Akademickie Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" oraz Polska Akcja Humanitarna.

25.01. (piątek),
godz. 19:00 AFRYKA REGGAE FESTIWAL 2013. IZRAEL JUNIOR STRESS & SUN EL BAND CAŁA GÓRA BARWINKÓW PARALIŻ BAND RAGGAFAYA

26.01. (sobota),
godz. 19:00 AFRYKA REGGAE FESTIWAL 2013. JAMAL THE BARTENDERS DUBSKA ALIANS TABU Informacje: www.afryka.umk.pl

Glenn Miller Orchestra w Polsce 2014, KONCERT TORUŃ, Aula UMK w Toruniu, Toruń

Glenn Miller Orchestra w Polsce 2014, KONCERT TORUŃ

Miejsce: Aula UMK w Toruniu,
ul. Gagarina 11, Toruń

Czas: Niedziela, 30 listopada 2014, 18:00

Acid Drinkers trasa 25 Upside Down, KONCERT TORUŃ, Lizard King, Toruń

Acid Drinkers trasa 25 Upside Down, KONCERT TORUŃ

Miejsce: Lizard King,
ul. Kopernika 3, Toruń

Czas: Niedziela, 14 grudnia 2014, 19:00

Mela Koteluk trasa koncertowa Migracje 2014/2015, KONCERT TORUŃ, Od Nowa - Studencki Klub Pracy Twórczej, Toruń

Mela Koteluk trasa koncertowa Migracje 2014/2015, KONCERT TORUŃ

ul. Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Czas: Niedziela, 30 listopada 2014, 17:00

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Gwizdek24.pl Superauto24.pl Superseriale.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: Fokus.tv SuperExpress.tv Murator.tv Polotv.pl
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.