Wspólne konto

Jeśli zarejestrowałeś się wcześniej w serwisach wymienionych poniżej, nie musisz zakładać nowego konta - po prostu zaloguj się do Klubu ESKI.

Wspólne konto w serwisach: ESKA.pl, FabrykaMuzy.pl, Hotplota.pl, ESKAGames.pl, ESKACinema.pl, Miastownia.pl

Rejestracja w Klubie ESKI: krok 1/2

Pozostało 15 znaków
Od 6 do 40 znaków
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych "ESKA HIT Club" oraz na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.03.1997 r. (z późniejszymi zmianami). Administratorem bazy jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10. Dane zbierane są w celach organizacji konkursów, marketingowych i statystycznych. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz ich brak uniemożliwia korzystanie z serwisu. Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia. (zgoda jest wymagana dla rejestracji)
Akceptuję postanowienia Regulaminu serwisu (zgoda jest wymagana dla rejestracji)
Zapisz się do newslettera (opcjonalnie)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TIME. S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-187, ul. Jubilerska 10 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).
Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności TIME S.A., działalności innych spółek z grupy Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A., w szczególności spółek: ZPR Media S.A i IDMnet S.A., oraz informacji handlowych dotyczących innych podmiotów, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz. U z 2013 r. poz. 1422). Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Jako zarejestrowany użytkownik Klubu ESKI będziesz mógł oceniać, komentować i dodawać do ulubionych wydarzenia oraz miejsca. Będziesz miał możliwość dodawania nowych wydarzeń i miejsc, a także będziesz mógł dodawać zdjęcia z wydarzeń, na których byłeś i miejsc, które odwiedziłeś. Otrzymasz również od nas powiadomienia o zbliżających się Twoich wydarzeniach, nowych zdjęciach itd.