Kino Helios Olsztyn

Kino Helios Olsztyn ,ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego  16, Olsztyn

Adres: ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Olsztyn

Telefon: 89 5352000
E-mail: olsztyn@heliosnet.pl
Strona www: www.heliosnet.pl
Godziny Otwarcia: Pon-Nie: 00:00-00:00
Rodzaj: galeria handlowa

Centrum Filmowe Helios zarządza kinami od 1993 roku. W ciągu 15 lat Spółka wypracowała pozycję trzeciego największego gracza na krajowym rynku kinowym i status firmy cieszącej się zaufaniem Klientów. W 2009 roku Helios posiada 122 ekrany, prawie 27 tys. foteli oraz 24 proc. udział w rynku multipleksów. W miastach do 250 000 mieszkańców wynosi on ponad 50 proc. Spółka wyróżnia się na rynku własną autorską koncepcją biznesową. Koncentruje się na rozwoju swojej sieci przede wszystkim w mniejszych miastach, poza największymi aglomeracjami. Wśród 26 obiektów kinowych, tworzących sieć Helios, znajdują się zarówno nowoczesne kina wielosalowe, jak i kina tradycyjne (m.in. dwusalowe kino Bałtyk w Łodzi). W styczniu 2002 roku zostało otwarte kino Helios we Wrocławiu, który jest największym multipleksem należącym do sieci Helios oraz kinem, które w roku 2006 uzyskało pierwsze miejsce w Polsce pod względem liczby sprzedanych biletów (1 120 000). W lipcu 2002 roku działalność rozpoczęło kino Helios w Rzeszowie, w maju 2003 roku Helios w Szczecinie, w styczniu 2004 roku Helios w Katowicach, w październiku 2005 roku Helios w Olsztynie oraz dwa kolejne multipleksy - w grudniu 2005 roku w Radomiu i Sosnowcu. W kwietniu 2006 roku do sieci kin Helios dołączyły dwa minipleksy: w Gnieźnie i w Koninie. W październiku 2007 roku zostało otwarte kino Helios w Gorzowie Wlkp. oraz w kolejnym miesiącu drugi już obiekt we Wrocławiu. W roku 2008 swoją działalność rozpoczęły kina wielosalowe w Białymstoku (dwa obiekty), Dąbrowie Górniczej, Pile i Płocku. 1 czerwca 2007 roku Spółka przejęła sieć kinową Kinoplex Sp. z o.o. („Kinoplex”). Kinoplex zarządzał 5 multipleksami w miastach, w których Helios nie prowadził działalności: Gdańsk, Bielsko Biała, Warszawa, Opole oraz Kielce. W 2009 roku kina w Gdańsku, Opolu i Bielsku - Białej zmieniły nazwę na Helios.

Archiwalne wydarzenia

Kino Kobiet, AKCJA OLSZTYN, Kino Helios Olsztyn, Olsztyn

Kino Kobiet, AKCJA OLSZTYN

Miejsce: Kino Helios Olsztyn,
ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Olsztyn

Czas: Poniedziałek, 26 października, 17:45

Masz zdjęcie z tego miejsca? Dodaj je!

Lokalizacja

Podobne miejsca w okolicy

Szparka, ul. Targ Rybny 16, Olsztyn

Szparka

ul. Targ Rybny 16, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

QOTŁOWNIA , ul. Sare miasto 7, Olsztyn

QOTŁOWNIA

ul. Sare miasto 7, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Qotłownia Stara Club, ul. Stare Miasto   7, Olsztyn

Qotłownia Stara Club

ul. Stare Miasto 7, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

STARY ZAUŁEK , ul. RODZIEWICZÓWNY  8, Olsztyn

STARY ZAUŁEK

ul. RODZIEWICZÓWNY 8, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Club Colors, ul. Okopowa 18, Olsztyn

Club Colors

ul. Okopowa 18, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Klub Uniwersytecki Grawitacja, ul. Żołnierska 14b, Olsztyn

Klub Uniwersytecki Grawitacja

ul. Żołnierska 14b, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

REKLAMA

Miastownia na Facebooku

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Serwisy grupy:
Dom i ogród: Muratordom.pl Forum.muratordom.pl Ofero24.pl Projekty.murator.pl Tuznajdziesz.pl Urzadzamy.pl Stronywnetrza.pl Wymarzonyogrod.pl Zrobiszsam.pl
Styl życia: Poradnikzdrowie.pl Mjakmama24.pl Mowimyjak.pl Glamki.pl WFormie24.pl DlaPacjentow.pl
Rozrywka, informacja: Se.pl Sport.se.pl Superseriale.pl Superauto24.pl
Hobby i wypoczynek: Podroze.pl Zagle.com.pl
Architektura i budownictwo: Muratorplus.pl Architektura.muratorplus.pl Archirama.pl
Wideo: ESKA.tv Fokus.tv Murator.tv Polotv.pl SuperExpress.tv VOXMUSIC.tv
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin serwisu.