eskaGO

Kino Helios Olsztyn

Kino Helios Olsztyn ,ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego  16, Olsztyn

Adres: ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Olsztyn

Telefon: 89 5352000
E-mail: olsztyn@heliosnet.pl
Strona www: www.heliosnet.pl
Godziny Otwarcia: Pon-Nie: 00:00-00:00
Rodzaj: galeria handlowa

Centrum Filmowe Helios zarządza kinami od 1993 roku. W ciągu 15 lat Spółka wypracowała pozycję trzeciego największego gracza na krajowym rynku kinowym i status firmy cieszącej się zaufaniem Klientów. W 2009 roku Helios posiada 122 ekrany, prawie 27 tys. foteli oraz 24 proc. udział w rynku multipleksów. W miastach do 250 000 mieszkańców wynosi on ponad 50 proc. Spółka wyróżnia się na rynku własną autorską koncepcją biznesową. Koncentruje się na rozwoju swojej sieci przede wszystkim w mniejszych miastach, poza największymi aglomeracjami. Wśród 26 obiektów kinowych, tworzących sieć Helios, znajdują się zarówno nowoczesne kina wielosalowe, jak i kina tradycyjne (m.in. dwusalowe kino Bałtyk w Łodzi). W styczniu 2002 roku zostało otwarte kino Helios we Wrocławiu, który jest największym multipleksem należącym do sieci Helios oraz kinem, które w roku 2006 uzyskało pierwsze miejsce w Polsce pod względem liczby sprzedanych biletów (1 120 000). W lipcu 2002 roku działalność rozpoczęło kino Helios w Rzeszowie, w maju 2003 roku Helios w Szczecinie, w styczniu 2004 roku Helios w Katowicach, w październiku 2005 roku Helios w Olsztynie oraz dwa kolejne multipleksy - w grudniu 2005 roku w Radomiu i Sosnowcu. W kwietniu 2006 roku do sieci kin Helios dołączyły dwa minipleksy: w Gnieźnie i w Koninie. W październiku 2007 roku zostało otwarte kino Helios w Gorzowie Wlkp. oraz w kolejnym miesiącu drugi już obiekt we Wrocławiu. W roku 2008 swoją działalność rozpoczęły kina wielosalowe w Białymstoku (dwa obiekty), Dąbrowie Górniczej, Pile i Płocku. 1 czerwca 2007 roku Spółka przejęła sieć kinową Kinoplex Sp. z o.o. („Kinoplex”). Kinoplex zarządzał 5 multipleksami w miastach, w których Helios nie prowadził działalności: Gdańsk, Bielsko Biała, Warszawa, Opole oraz Kielce. W 2009 roku kina w Gdańsku, Opolu i Bielsku - Białej zmieniły nazwę na Helios.

Archiwalne wydarzenia

Kino Kobiet, AKCJA OLSZTYN , Kino Helios Olsztyn, Olsztyn

Kino Kobiet, AKCJA OLSZTYN

Miejsce: Kino Helios Olsztyn,
ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Olsztyn

Czas: Poniedziałek, 7 kwietnia, 18:00

Masz zdjęcie z tego miejsca? Dodaj je!

Lokalizacja

Podobne miejsca w okolicy

Szparka, ul. Targ Rybny 16, Olsztyn

Szparka

ul. Targ Rybny 16, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

QOTŁOWNIA , ul. Sare miasto 7, Olsztyn

QOTŁOWNIA

ul. Sare miasto 7, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Qotłownia Stara Club, ul. Stare Miasto   7, Olsztyn

Qotłownia Stara Club

ul. Stare Miasto 7, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

STARY ZAUŁEK , ul. RODZIEWICZÓWNY  8, Olsztyn

STARY ZAUŁEK

ul. RODZIEWICZÓWNY 8, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Club Colors, ul. Okopowa 18, Olsztyn

Club Colors

ul. Okopowa 18, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

Klub Uniwersytecki Grawitacja, ul. Żołnierska 14b, Olsztyn

Klub Uniwersytecki Grawitacja

ul. Żołnierska 14b, Olsztyn
Nadchodzące wydarzenia: 0

REKLAMA

Miastownia na Facebooku

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).