eskaGO

Club 139

Club 139 ,Śmigno

Adres: Śmigno

E-mail: biuro@139.pl
Strona www: www.club139.pl
Rodzaj: klub / dyskoteka, pub / bar

Jeśli komuś zależy na wysokim poziomie, na pewno doceni to co zostało stworzone w tym miejscu. Klub w Śmignie jest obecnie najlepiej wyposażonym lokalem i nie ma sobie równych w regionie. W 139 bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, dlatego ochrona jest przeszkolona i posiada system komunikacji radiowej. W klubie został również zainstalowany system monitoringu video. Obecnie klub posiada 3 sale oraz dwa letnie tarasy. Wizytówką klubu jest niewątpliwie dwupiętrowa sala techniczna, o łącznej powierzchni 740 metrów kwadratowych. To miejsce znane z najnowszej technologii efektów klubowych przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem, którym nie może pochwalić się wiele klubów w Polsce. Sala techniczna została pozytywnie oceniona przez takie gwiazdy jak: Marcel Woods, Giuseppe Ottaviani, Cosmic Gate, 4 Strings, Steve Murano-którzy wystąpili podczas wielu specjalnych imprez. Jeden z holenderskich dj’ów i producentów- Artento Divini został nawet ekskluzywnym rezydentem, i jak sam mówi- chętnie wraca do tego miejsca. Jako jeden z pierwszych klubów, 139 zamontował ściany led o powierzchni 30 metrów kwadratowych. Jeśli chcesz zobaczyć wspaniałe urządzenia w pracy, należy odwiedzić tę salę. Sala dance to miejsce, którego rolą jest przegląd komercyjnych hitów na przełomie wielu lat. Można tam usłyszeć rock’n’roll’a, ale też potańczyć do najnowszych nagrań pop i dance. Kolorowy wystrój, pikowane ściany i różnokolorowe podświetlenia led dodają uroku sali dance. Warto też wspomnieć o strefie VIP, która jest na piętrze strefy. Jej wnętrze oddzielone jest szybą, zza której można oglądać całą salę dance. Klub w Śmignie posiada również dodatkową 3 salę zwaną Vip Studio. To sala w której nagrywane są wywiady z gwiazdami, ale posiada ona również loże i urządzenia dyskotekowe, dlatego można ją wynająć na prywatne imprezy. Snack Bar 139 powstał z myślą o tych, którzy prócz zabawy lubią zjeść coś dobrego. Miejsce to połączone zostało z salą dance. W ciepłym okresie w roku otwierany jest duży taras (lub dwa tarasy), gdzie można zjeść coś na ciepło. Ta część cieszy się bardzo dużym powodzeniem, tym bardziej że w tym okresie kiełbaskę lub inny przysmak z grilla można dostać za darmo.

Archiwalne wydarzenia

DAJANE COCO FAY w Klubie 139 - IMPREZA, ŚMIGNO, Club 139, Śmigno

DAJANE COCO FAY w Klubie 139 - IMPREZA, ŚMIGNO

Miejsce: Club 139,
Śmigno

Czas: Sobota, 22 lutego, 20:00

  • DAJANE COCO FAY w Klubie 139 - IMPREZA, ŚMIGNO, Club 139, Śmigno

Nasze zdjęcia miejsca

  • Club 139, Śmigno

Wasze zdjęcia miejsca

Masz zdjęcia z tego miejsca? Dodaj je!

Lokalizacja

Podobne miejsca w okolicy

Alfa Club , ul. Staszica  3, Tarnów

Alfa Club

ul. Staszica 3, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

Plan B , ul. Krakowska 8, Tarnów

Plan B

ul. Krakowska 8, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

Underground Pub, ul. Wielkie Schody 7, Tarnów

Underground Pub

ul. Wielkie Schody 7, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

Piwnice TCK, ul. Rynek 5, Tarnów

Piwnice TCK

ul. Rynek 5, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

Pretekst Pub i Club, ul. Rynek 12, Tarnów

Pretekst Pub i Club

ul. Rynek 12, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

Piwnica Studencka "Przepraszam", ul. Rynek 10, Tarnów

Piwnica Studencka "Przepraszam"

ul. Rynek 10, Tarnów
Nadchodzące wydarzenia: 0

REKLAMA

Miastownia na Facebooku

REKLAMA
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem. Regulamin (Od 20.01.2014r).