Antrakt Club

Antrakt Club ,ul. Zachodnia 95, Łódź

Adres: ul. Zachodnia 95, Łódź

Strona www: www.antraktclub.pl
Godziny Otwarcia: Czw-Nie: 18:00-00:00
Rodzaj: klub / dyskoteka

Klub położony w ścisłym centrum miasta (ul. Zachodnia 95 przy Teatrze Nowym miedzy ul. Piotrkowską , a Manufakturą), mieści się w zabytkowej kamienicy dzięki czemu zachowano oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z elegancką stylistyką i niepowtarzalnym wystrojem czynią z Antrakt Clubu jeden z najbardziej stylowych klubów w Łodzi.

Oryginalność i klimat tego miejsca zapewniają obrazy, które nie tylko można zobaczyć na ścianach ale także na sufitach i podłogach. Żyrandole , klinkiety kryształowe i lustra w pięknych złotych ramach oraz kanapy w stylu Ludwika XIV nadają temu miejscu jedyny w swoim rodzaju blask. Sam klub to trzy połączone ze sobą sale ,sala vip (wyciszona), dancefloor, i sala barowa ( wyciszona ) z prawdopodobnie najdłuższym , najefektowniejszym wzorowanym na scenie teatralnej barem , gdzie gra świateł wprowadzi Cię w niepowtarzalny wyjątkowy klimat .

Lokal jest w pełni klimatyzowany, dzięki czemu każdy z naszych gości będzie czuł się komfortowo. Jesteśmy otwarci od czwartku do niedzieli od 18.00 do ostatniego gościa . Tylko tutaj tworzymy tak wykwintne koktajle będące w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dobrze wyposażony bar i wykwalifikowani pracownicy zapewnią Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Dancefloor zmienia się w miejsce pełne radości i dobrej zabawy dzięki największym hitom lat ’70,’80,’90 granych przez dj’ów specjalizujących się w tej właśnie muzyce.

Profesjonalna i uprzejma ochrona czuwa zawsze nad komfortem zabawy i bezpieczeństwem wszystkich gości. Duża ilość miejsc do siedzenia wyróżnia nas pozytywnie z pośród innych Łódzkich klubów. Klub pomieści do 400 osób dzięki czemu możemy zająć się na najwyższym poziomie każdym z naszych gości , tak aby czuł się wyjątkowo . Jest to klub , który nie chce kopiować już istniejących , a stworzyć nowe , niepowtarzalne miejsce na mapie łódzkich klubów tak aby goście , którzy nas odwiedzają jeszcze długo wspominali chwile , które spędzili w Antrakcie bawiąc się tak dobrze , że z przyjemnością będą do Nas wracać wraz ze znajomymi.

Antrakt Club to ekskluzywne miejsce dla ludzi dojrzałych ceniących sobie dobry smak, klimat, styl i elegancje. .
IMPREZY Organizujemy imprezy okolicznościowe np. min. urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie, świąteczne, wigilie, Wielkanoce, rocznice, spotkania szkolne, przyjecia ślubne, fuksówki , studniówki , 18stki. Itd. Lokal idealny na imprezy firmowe , spotkania biznesowe , konferencje , bankiety, prezentacje, pokazy , wernisaże , seminaria, szkolenia .

Imprezy tematyczne, powierzchnia jaką dysponujemy oraz sposób jej zagospodarowania powoduje, że przestrzeń ta może się odpowiednio zmienić w zależności od charakteru Państwa przedsięwzięcia . Organizujemy także ważne i niepowtarzalne wydażenia z zakresu szerokom pojętej kultury, tj. występy stand up, kabarety, koncerty, nagrywanie materiałów reklamowych i telewizyjnych, wystawy sztuki, pokazy mody, sesje zdjęciowe, jam session, i wiele innych ciekawych ,wartych uwagi wydarzeń. Możliwość wynajęcia całego lub części klubu w dowolnym wolnym terminie ( w każdy dzień tygodnia ) .

Istnieje możliwość telefonicznej lub meilowej rezerwacji . Posiadamy bogatą ofertę cateringową która precyzyjnie dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań każdego gościa.  Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom każdy rodzaj rozrywki dopasowany do tematyki imprezy . Dysponujemy specjalnymi stolikami na podwyższeniu, z możliwością zasłonięcia kotar , dzięki czemu oferujemy możliwość zorganizowania odizolowanego występu chippendales’ów i striptizerek (klub posiada kontakty do osób które zajmują się tego rodzaju występami - dla naszych gości konkurencyjne
ceny) np. na wieczory panieńskie czy kawalerskie.

Wynajem , rezerwacja klubu może obejmować :

- obsługę baru
- obsługę kelnerską
- obsługę szatni
- ochronę
- operatora świateł
- DJ'ów
- stolików
- sal
- lokalu

Do dyspozycji naszych gości posiadamy jeden z najlepszych wysokiej klasy sprzętów grających, nagłaśniających, oświetlenie dostosowane do dyskoteki, koncertów, karaoke. Jedne z najnowocześniejszych rzutników, monitorów, mikrofonów umożliwiających śpiewanie kilka osób jednocześnie oraz pokazy zdjęć, filmów, prezentacji w wybranych miejscach . Możliwość zmówienia open bar’u- wcześniejsze opłacenie średniego kosztu rachunku lub według faktycznego na podstawie remanentu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy …

Klub Antrakt jest czynny w czwartek , piątek , sobotę i niedziele . Od 18.00 do ostatniego gościa ... Zachodnia 95 ( przy teatrze Nowym )

Czwartek - Disco Polo , Polski Rock , Polski Pop , Polski Dace ...
Po raz pierwszy w Łodzi , wieczory z polska muzyką ... starszą i współczesną ...
W każdy czwartek bawimy się przy polskiej muzyce ...
Nie musisz chodzić na imieniny do cioci czy wesele , aby dobrze się bawić przy polskiej muzyce ...
Najlepsze imprezy z polską muzyką w każdy czwartek w Antrakt Club Zachodnia
95 .
Od 18.00 do ostatniego gościa ...

Piątek - Muzyka lat 70"80"90" grana przez najlepszych D.J. ów w każdy piątek i sobotę .
Jedyna dyskoteka dla 20 , 30 , 40sto latków !!! Panią w białych kozaczka i chłopcom w dresach poniżej 21 roku mówimy stanowcze NIE!
Klub zastrzega sobie pełną selekcję .
Elegancki wystrój , profesjonalna obsługa , przytulne miejsce sprawi , że poczujesz się wyjątkowo , wspaniale , a każda impreza którą zorganizujesz , przeżyjesz będzie udana i niezapomniana :) Antrakt Club Zachodnia 95 Niedziela - Najlepsze karaoke w Łodzi !!!

W każdą niedzielę od 18.00 do ostatniego gościa ...
Lubisz śpiewać ? Lubisz tańczyć ?
Karaoke połączone z dyskoteką ! W tym dniu grane są utwory na życzenie !
Pół godziny śpiewania , pół godziny tańczenia !!!
Mnóstwo konkursów i nagród do wygrania !!!
Klub posiada jeden z najlepszych profesjonalnych sprzętów : nagłośnienie , telewizory , rzutniki , kilka mikrofonów dzięki czemu może śpiewać jednocześnie kilka osób , grup !!!
A Ty poczujesz się jak prawdziwa gwiazda !!!


Tagi: 70s, 80s, 90s, Pop, Disco

Lubią to miejsce: 3 osoby

Archiwalne wydarzenia

muzyka lat 70'80'90', Antrakt Club, Łódź

muzyka lat 70'80'90'

Miejsce: Antrakt Club,
ul. Zachodnia 95, Łódź

Czas: Sobota, 31 marca, 18:00

 

Wasze zdjęcia miejsca

  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź
  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź
  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź
  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź
  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź
  • Antrakt Club, ul. Zachodnia 95, Łódź

Lokalizacja

Podobne miejsca w okolicy

Scenografia Klub & Kawiarnia, ul. Zachodnia 81/83, Łódź

Scenografia Klub & Kawiarnia

ul. Zachodnia 81/83, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 0

Ambasada Club w Łodzi, ul. Zielona 13, Łódź

Ambasada Club w Łodzi

ul. Zielona 13, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 0

Zapiecek, ul. Piotrkowska 43, Łódź

Zapiecek

ul. Piotrkowska 43, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 0

Klub Czekolada, ul. Piotrkowska  55, Łódź

Klub Czekolada

ul. Piotrkowska 55, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 2

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, ul. Zachodnia  54/56, Łódź

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych

ul. Zachodnia 54/56, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 0

Lizard King, ul. Piotrkowska 62, Łódź

Lizard King

ul. Piotrkowska 62, Łódź
Nadchodzące wydarzenia: 0

Miastownia na Facebooku